Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

Ptica zloslutnica - komentari

+2
Cymoril
Nenemusha
6 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 5 of 7]

101Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Fri Nov 12, 2010 1:45 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

U redu je, provalila sam da je preseklo xD
Bio mnogo dugačak tekst.
A bio bi baš dramski presek da je stalo sve do ovoga

Noć je posmatrao širom raširenih očiju, mrmljajući jedva čujno:
– Ratniče... Ratniče, kad ti dođem...

Dalje

udariše dlanom o dlan i nestadoše.


Udariše dlanom o dlan? Nije li to malo.. Nzm, ne stoji mi.

A, brateeeeeee očekivala sam tri metra nastavka!
Ali, i ovo je veoma... Napeto mesto da se stane.

102Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Nov 13, 2010 4:12 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

MIsliš, pravi hokus-pokus trik? XD NE znam, u pravu si, ni meni više ne deluje ok kako izgleda ta slika XD Dosta dugo nisam pročitala taj deo, tako da sam izgleda pozaboravljala neke stvari XD

BIla sam u žurbi pa sam poslala samo ono što nije uspelo da se pošalje prošli put, šaljem ti sada koliko bude uspelo da stane XD

103Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Nov 13, 2010 4:15 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Oke *sedim na iglama* xD
E, pravu si reč našla-
hokus-pokus!
Mnogo je impresivnije da samo nestanu.
Znaš, kao onaj efekat u filmovima, kada lik stoji okrenut licem/leđima ka nekome, i onda krene da se okrene ka tom nekome i usput izbledi pre nego što se skroz okrene xD Ili tako nešo.
Ako me kapireš (verovatno me NE kapireš xD) Razz


EDIT:

Aaaaa.
AAAAAAAAAAA.
AAAAAAAAAAAAAA
Upravo sam stigla do dela sa macom (<3)
Mali je Ratomir, zar ne? xD

[quote]Nekoliko trenutaka prošlo je u tišini, a onda se odnekud ispod stola začu tih glas:
– Oooovaj... Ne?[/quote]

Phahahahaha, mnogo je dobro!
Mnogo dobra fora. xD

– Nisam ja – pobunila se čupava detinja glavica iz njenog zagrljaja, a onda ispod njene ruke izvukla sivu lopticu krzna – Miu te je našao.


Mali je mnogo sladak.
I maca...

A Raibora malo-malo pa ubijaš i on se uvek izvuče xD (što je dobro. nemoj da umreeeeeeeeee, mada, imam osećaj da nisi za džabe izmislila onaj dogovor između Živoa i Smrti... no, neću da pišem ovde šta nagađam... )

E, kad smo već kod izmišljanja, sviđa mi se ona priča o zamku i kristalnoj dvorani.
Super ideja, mogla si malo više da razvučeš opis, ali kul je i ovako Laughing

104Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Nov 14, 2010 12:42 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Hvala, i za komplimente i za zamerke, drago mi je da ti se sviđa :D
Ma, maca je najjači lik XD
Što se tiče onoga da Ratibora ubijam svaki čas, ne znam zašto ali ja sam uvek volela da pošteno izmučim svoje glavne likove. Muškarce, tačnije. Žene ne, one su tu da muškarce izvlače iz mrtvih XD
A što se tiče kristalne dvorane, nisam se baš upustila u opisivanje zato što to nije priča oko koje se vrti cela knjiga ili tako nešto, nije mnogo bitna... Za sad XD

105Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Nov 14, 2010 3:54 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

I da nije bitna, lepa je ideja i sve, mogla si malo detaljniji opis da razvučeš.
Ako ni za šta da imaš više strana Razz
Bolje bi mi nekako zvučalo Smile
Pogotovo što si dva pasusa posvetila tome zašto ovaj Pas mrzi onoga...
Mogla si i da ispričaš lepu pričicu xD

Dok su Noć i Život veselo igrali oko malog drvenog stola
Phahahahahahahahhahha xD
Nmgu a da ne crknem od smeha kad ovo zammislim xD

– Kad možeš da budeš vojnik, možeš i da čuvaš mačku – reklo je dete kratko

Genijalno! Laughing Mnogo je dobar...

– Daj – zapovedio je kratko.


Kao što rekoh.

106Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Nov 14, 2010 9:23 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Smile
Ma, biće još o toj kristalnoj dvorani, čućeš pričicu, ne brini XD A i bitnije je da znaš što ko koga mrzi, pa zar nije tako XD

Inače, ne treba mi ni strana više, ionako ih previše imam xp

107Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Nov 14, 2010 10:27 pm

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Jeste važno, ali važna i jela pričica Razz
I ne brinem ja uopšte, samo kažem šta bi me zanimalo da čujem Razz

Phahah, jadni ovi konjušari xD Zamisli tako nešto, pa bilo bi im lakše da su u zemlju propali xP


Zapetljava seeeeeeeeeeeee
Tj. zapetljalo seeeeeeeeeeeeeeee
Ne znam šta više da kažem xP

108Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Nov 15, 2010 9:23 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Ne moraš ništa, samo traži još i ja sam zadovoljna :D

109Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Nov 15, 2010 9:32 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Joooooooooooooooooooooš?
xP
E, sad ću morati da editujem post kad budem pisala komentar na nov deo...
Pf, nema veze xP


EDIT:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

ZNAŠ KOLIKI SAM TI POSTA ISKUCALA?!
AKO NIJE IMAO TRI STRANEEEEEEEEEEEE!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
I ONDA POGREŠNO KLIKNEM JEDNO DUGME I PF!
NEMA GAAAAAAAA -.-
AAAAAAAAAAAA

Smiri se, Anka, smiri seeeeeee...

U suštini sam rekla ovo:
Ratnik-budala jedna neviđena! -.- -.- -.- -.-
Smrt-pf, za njega sam već rekla da mi se uopšte ne sviđa! Pf!
Ptica- e nju teeeeeeeeeeeeeeeeek.Gah, zadavila bih je da je stvarna xP
Valtazar... Jedan deran stopostotni skoro-bez-mozga koliko mi se čini...
Sam u pravu?

Verujem da jesam xP
Sviđa mi se što si sredila Ognjanu... Ratibora ljubomoran.. Ili tu negde xP LIKE!
Mnogo su smešni dok se oblače xP Umrla sam...
Znaš šta sam sve ispisala oko tog dela. Gah, koji sam kreten pa da promašim dugme za poslati?! I sve nestade, k'o da ga nisam ni kucala! Gah!

Gde sam stala?
A da... Sviđa mi se ovaj sveštenik... Izgleda simpatično ^^
I opet je prekinuo odlomak. Pazi gde je stao

– Nije lagao – prekide ga starac smirujuće.
– Bez uvrede, oče, ali Vi ste uvek

Uf, dopisaću još nešto ako mi sine, ali... Mislim da je to suštinski to..
ALI ZNAŠ KOLIKI JE BIO ONAJ POOOOOST?! I ZNAŠ KAKO JE DOBAR BIO... Sad Sad KME...

Kucala sam ga kako sam čitala... Sad Sad
Bf, kad sam kreten -.-
Ja i moji smotani prsti, pa da ga izgubim....
Geh.

SVIĐA MI SEEEEEEEEEEEEE.
Da uzviken nešto na kraju što i ima veze sa tvojom pričom... Razz

110Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Nov 17, 2010 9:55 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

XD Jbg, tebi briše postove, meni seče priču, ovaj net bre nije normalan XD Sad ćemo da vidimo gde sam stala, pa ti šaljem dalje, ovo će biti dobar odlomak... hehe... Osim ako ga ne preseče ponovo xp

111Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Nov 17, 2010 10:00 pm

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Valjda neće....
A za kom, nije net kriv nego ja xP
Meni favourites bar stoji gore na vrhu strane, i kako sam u jednom tabu čitala prču a u drugom pisala kom, krenula sam da se vratim nazad na priču, i sličajno (ja i moji smotani prsti -.-) kliknem na jedan od favouritsa i stranica ode tamo i nema komentaraaaaaaaaaaaaaaa...
Nestade bez traga...

Daljeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Opet ću morati da editujem poruku xD Koga briga...

EDIT:

E, ovja put neću da izgubim post!
Sviđa mi se Relja.
I zmajevi <3 Volim zmajeve.

Odma' sam shvatila da Zvezdanu niko nije zvao.
Pa to je najstariji trik u knjizi...
Kako se kaže. I najjednostavniji... I uvek pali xP
Ajd da vidimo šta će dalje da se dešava.

-.-
Ovaj 'kralj'... -.-
Dobro ga je Ratibor isprebijao xP Tako mu i treba.
Nja....
Zaplelo se, ali gde je kraj zapleta?!
Oću daljeeeeeeeeeeeeee....

112Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Thu Nov 18, 2010 11:39 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Hehe, nema kraja zapletima sve do samog kraja Twisted Evil
Drago mi je da ti se sviđa Laughing Pa eto, mora i malo zmajeva da bude, kakva je to knjižica bez zmajeva Smile

113Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Thu Nov 18, 2010 9:49 pm

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Um, nzm šta da ti kažem...
Iskreno, u nekakvom sam bedaku, pa mi to malo utiče na sposobnost bilo kakvog komentarisanja...
Ali, da mi se sve sviđa, ostaje...

114Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Fri Nov 19, 2010 9:32 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Ok, nadam se da ćeš se oraspoložiti Smile

115Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Fri Nov 19, 2010 10:53 pm

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Evo, već mi je bolje.
To mi nekako ponekad tako naleti razlopoženje da mi nije ni dočega.
Što kaže moja mama 'Neće ni onako kako ona hoće' xD
I sasvim je u pravu.

Što se tiče prošlog nastavka... Hm, ček, moram da ga se pocetim xP
Dobar zaplet.
Jadna Ognjana..
I lepo si opisala rastanak. Prosto mogu da osetim tu mrtvu tišinu dok se svi opraštaju, a onda odjednom kapija zaškripi i.. Uf, prosto mogu da vidim sve to.
A Ratibor i Ognjanaaaa... Stvarno su deveto svedsko čudo xD

E, moram našeto da te pitam-zašto se sve ovo zove baš Ptica zloslutnica?


Novi nastavak evo čitam.
Jadna Ognjana. Baš je u nekom bezveze raspoloženju.
A kako i da ne bude. Onaj mali Valtazar -.-
Takve ljigave likove najviše prezirem -.-

Zašto nešto imam osećaj da te noći to korito i neće biti baš suvo te noći?
Nzm...

Podignite kapiju!

Ovo me malo zbunjuje.
Ako podigne kapiju, onda je kapija otvorena...
Valjda treba da zatvori, spusti kapiju, koliko ja znam.
Ili da podigne most koji prelazi preko tog suvog kanala?
*zbunj*

u skladu sa tim svojim predrasudama i prilazili.
Šta može mozak sve da ti učini... C,c,c... Sad će svi oni da izginu samo što su ubećeni da je on to nekako jači od njih...

Oću da Ratibor ubije Borilejaaaaaaaaaaaaa... xD xD xD
Paaaa, dobro, nije ga ubio...
Može i ovo da prođe, dobro ga je isprebijao.

Ratibor polako i donekle pogubljeno izađe iz Kneževog doma. Ljudi su jurcali naokolo ni ne primećujući ga, spremajući se da dočekaju napad Bezdušnih. Njihova lica bila su uplašena, panična... Grubi i užurbani glasovi vojnika zapovedali su im i postrojavali ih. Bolan žamor osuđenika na smrt dopirao je svuda oko njega. Osećajući čak u samom vazduhu sa koliko nade i straha su ovi ljudi kretali u rat, zaista je shvatio da ljudi koji ginu nisu samo brojke. Nikad do sad nije se susreo sa ovakvim zvucima pre bitke. Bezdušni su imali svoju hladnokrvnost i svoje bubnjeve, ovi ljudi su imali svoje strahove i svoje molitve, svoje nade da će se vratiti živi jer su imali za šta živeti. Bezdušni nisu bili ljudi... A on je bio jedan od njih.

Ovo je... Upečatljivo.
Uf, njemu je baš teško...
Nadam se da će nekako uspeti da satru Bezdušne sa zemljom xD

E, ovo se zove dugačak komentar!
Naravno, onaj što sam ga izgubila (-.-) bio je duži čini mi se, alii...
Ni ovaj nije loš xP

116Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Nov 22, 2010 1:41 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Što se onog pitanja tiče, da budem iskrena - nemam pojma. Takvo sam ime dala još na samom početku, tako je i ostalo XD pokušavala sam da ga promenim jer mi se više baš i ne sviđa, ali nisam mogla da smislim ništa bolje XD Čak smo svi familijarno sedeli i lupali glavu nad tim pitanjem, ali nije nam išlo XD

Što se kapije tiče, kapija je most. Znaš one fazone, kada je utvrđenje okruženo rečnim koritom ili kanalom, pa se kapija spušta preko korita kao most?

Sad te čeka opet malo akcije :D

117Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Nov 22, 2010 5:21 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Pitala sam jer me je zanimalo, zato što Ptica na kraju ispade negativan lik.
Ako je ova rečenica razumljiva...

Um, mislim da shvatam to za kapiju, ali meni kad kažeš kapija ja pomislim na ono gvozdeno što ima šiljke kao znaš na dnu i što se spušta da bi bilo zatvoreno. A most je most, i on, u mojoj glavi, kad se podigne, nalazi sa druge strane tog gvozdenog što je za mene-kapija.
Vidiš, izgleda da imamo drugačiji vidove šta je to kapija, zato je došlo do nesporazuma xP

Nov nastavak-krećem da čitam! :D :D
:heppy, heppy, sooooo hepppy:


Vojrat (kako to da ti svako drugo ime sadrži reč 'rat'?*) je izgleda po nekom sistemu razvio oko pola grama mozga više od ostalih Bezdušnih... Good for him xP


Zar je bitno protiv koga se bore da bi spasili svoj mir?

Um...Jeste.


Prvi put posle ko zna koliko vremena, Bezdušni poželeše da okrenu konje i pobegnu.


Zar su nekada poželeli da pobegnu ranije? BIlo bi dramatičnije da kažeš da je ovo bio prvi put kada su poželeli da pobegnu, umesto 'posle ko zna koliko vremena'
Osim, naravno, ako nije važno to što su nekada ranije umeli i želeli i da beže...

sve sile okrenule protiv njih te noći

Sviđa mi se ova rečenica. I bilo je vreme više da ih neko nauči pameti xP

Ajde i ova Viša bića da urade nešto korisno i da spasu Ognjanu. Da ne mora Ratibor da ih vija po celoj zemlji kada se vrati.. Ali imam osećaj da neće biti ništa od toga. U vijanju je i poenta, zar ne? *uzdah*

’’Ja i moji planovi...’’, psovao je u sebi dok je okretao konja natrag ne bi li pobegao grupi Bezušnih koja je jurila ka njemu, ’’Čudo nisam predložio da skočim sa krova Valtazarove palate!’’.


Mnogo je dobaaar xD
A Ratnik... Uf -.- Neću da koristim žargon pa da ga izvređam po ulički, jer, paaaa, za početak, nije stvaran xP
Ali, shvatila si ga mi je upravo postao jedan od neomiljenih likova.

Razbili su ih, razbili su ih, razbili su ih, sravnili su ih sa zemljom! *likuje*


Da, u vijanju je i poenta...
Mislila sam da voliš da mučiš samo svoje muške likove.
Odkud Ognjana odjednom u takvom džumbusu? xP


Oću JOŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠ
Kriziram ovde xP
NASTAVAAAAAAAK XD





* zvezdica gore-samo se zezaaam xP

118Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Nov 22, 2010 8:08 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

XD Ajd' polako, da vidim na šta se ima odgovoriti XD VOlim u globalu da mučim sve svoje likove, ali muške volim da zlostavljam fizički Twisted Evil XD
SAmo polako, nije Ratnik tako grozan Smile
Ta "rat" imena su prvenstveno rezervisana za Bezdužne Laughing Pitam se zašto XD
Pa, ne bi bilo realno da bezdušni kao narod nikad kroz celu svoju istoriju nisu poželeli da pobegnu, ko zna da li su oni oduvek bili takvi, da li im se dešavala neka slična nevlja ranije... itd Smile

Idemo na nastavak Laughing

119Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Nov 22, 2010 8:45 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Postavljam mnoooogo pitanja, zar ne? xP (u, što sam se navukla na ovaj smajlii)

Ahaaaaa...
Oke, shvatam.
Izgleda k'o prokleta budala right about now (Ratnik)
Hope da nisam preterala u izražavanju.

Pitam se i ja xD

Pa, dobro, ne bi bili realno, ali zašto bi moralo da bude realno?
Ovo je knjiga, trebalo bi da bude dramatično, ne realno xP
Šalim se... I think xD
Ne, stvarno, šalim se.
Oke, znači nekad su pobegli (ili bar poželei da beže)
Onda oću da znam kako, kad, šta, gde... Može da ispadne zanimljiva pričica od toga xP

Stigoooo nastavaaaaaaaaaaaak.
Da vidimo koje su šanse da ti i na njega odgovorim dok si još ovde.
xP


Pticaaaaaaaaaaaa -.-
Jel i ona ko i ratnik 'nije tako loša'? -.-

Ima i naših (srpskih) imena, koliko vidim, na ovom tvom Istoku Laughing
I treba..

Dobro sii uklopila ovu Gerasimovu (jel sam mu pogodila ime?) priču.
Lepo.... Tužno... Ali ipak lepo.

Ratnik udahnu duboko. ’’Vreme je...’’

ZA ŠTA?!
Ako odgovor na ovo ne bude u ovom nastavkuuuuuuuuu....

Oči mu se susretoše sa Gordivojevim besnim pogledom. Nešto pucnu iza njegovih leđa i, ne usuđujući se da se okrene i ispusti Gordivoja iz vida, on odskoči u stranu. Varova pesnica stušti se ka njemu.

Nekako mi je čudno da ovde upotrebljavaš njihova imena 'Gordivojevim', 'Varova', ako ih Ratibor ne zna... Mislim, trenutno, da tako kažem, priča govori iz njegovog ugla...
Osim, ako ih on možda zna?

Anyway, predpostavljam da ovo odgovara na ono o Ratniku.
Jadan vuuuuuk <3<3<3
Ja mnogo volim vukove!

*aaaaaaaaaa*
Istopih se, so to speak.
Nisam se baš istopila, ali... Nisam mogla da nađem druge reči

– Volim je, Grome!

Ček, jel Osveta jedna od onih... Um, Suđaja?
Si ih tako nazvala?


Već narednog trena, svi osim Groma, triju sestara Suđenica, Orla i Senke koja je ostala s njima, jurili su izukrštanim hodnicima ka velikoj beloj sobi i položenom ogledalu koje sve vidi.

Prosto mogu da zamislim ovo xD
K'o i ono prepucavanje preko stola xD
Nisu toliko smešni ovog puta, ali i dalje su opušteniji od ostatka priče.
Ratibor bolje smesta da se oslobodio Twisted Evil -.-
xP xP

Opet: vučkoooooooooo.
Mnogo volim vukove <3

Okeeeej, Ratnik nije ispao totalna budala.
Predpostavljam da je njegovo kolebanje bilo potrebno zbog zapleta.
Kao što je i ovo kažnjavanje Noći i Senke.
I Ptica (-.-) i sveeee.

Orao je simpatičan. ^^
Znaš, mnogo je lakše čitati kada imaš mogućnost da zvirneš u kraj i vidiš koje preživeo xP Ja to uvek radim kad knjiga postane previše napeta-pročitam poslednju stranu-dve. Tek da vidim ko tamo vodi dijaloge. Ako vodi dijalog-preživeo je xD


Hm, ovo pisanja komentara dok čitam ponekad ispadne dobro, ali ponekad ispadne i pomalo konfuzno...

120Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Nov 23, 2010 10:01 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

XD
Pravo da ti kažem, drago mi je što postavljaš toliko pitanja jer onda i mene samu zbuniš pa moram da ponovo pogledam knjigu da vidim šta je ko i ko je ko XD
Ptica? Pa... Videćeš. Neću ništa da ti kažem.
Srpska imena sam uglavnom forsirala, jako malo sam ja ubacila, i jako malo su grčka ili ne znam ni ja čija, uglavnom slovenska...
Ma, Gerasim je duša Smile
Jeste da Ratibor ne zna ta imena, ali kada bih pisala u prvom licu iz Ratiborovog ugla onda bi bilo čudno upotrebiti ih, ovako je ok, jeste Ratiborov ugao posmatranja, ali ne iz njegovog lica Wink A i bilo bi konfuzno zvati ih "onaj ćelavi", "onaj čupavi" i "onaj blentavi" xp
Yup, Osveta je jedna od suđenica Smile


Pa baš u tome je čar, što ne možeš da vidiš kako će se završiti Twisted Evil

121Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Nov 23, 2010 11:55 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Aha... Sigurno xD

Jeste da Ratibor ne zna ta imena, ali kada bih pisala u prvom licu iz Ratiborovog ugla onda bi bilo čudno upotrebiti ih, ovako je ok, jeste Ratiborov ugao posmatranja, ali ne iz njegovog lica A i bilo bi konfuzno zvati ih "onaj ćelavi", "onaj čupavi" i "onaj blentavi" xp

Meni nije xP Ja tako pišem... Dok ne nađem način da ubacim imena novih likova na neki način koji će izgledati... Normalno? Prirodno?
Ne mogu da nađem prave reči. Fale mi prave reči.
Pomislim ih, a onda ispare.
(imam toliko rupa u glavi/pamćenju da imaju i kuda da iscure) xD

Drago mi je da voliš moja pitanja, jer ih imam MNOGO xD

Stigao nastaaaavaaaak.
Čitamo nastavak, čitamo nastavaaak ^^




Kristalna dvorana postade tamnica i utočište za stare vekove koji su na Zapadu bili davno zaboravljeni i koji se više nikada neće vratiti.

Upečatljiva rečenica...

– Zato što sam suviše vremena provodio sa tobom. Tvoja je snaga bila jača od njihovih pravila.

Takođe :D

Ja imam odgovor, ja imam odgovor xD
So to speak xD
Ti 'malopre' (uprošlom nastavku) reče da kada ljudsko biće provodi previše vremena među VIšim bićima može da upije njihove moći? Eto im odgovora xD Njihova moć, a nije njihova ruka. xD
Teorisanje xD
Kako mi ide? xP

Au. KOliki nastavaaaaak.
A ja zacrtala da ga pročitam noćas xP
Pa, dobro, spavaću malo manje nego obično.
Who needs sleep anyway? I don't.
Mnogo mi je važnije da pročitam ovo do kraja xP

– Moramo da idemo – rekao je tiho i podigao je, stajući na noge. Ona ga malaksalo zagrli oko vrata, jedva svesna ičega oko sebe. Poneo ju je ka konju. Znao je da će morati da požuri ne bi li joj spasao život. Problem je bio što nije znao postoji li

Mnogo voliš da ga komplikuješ xP
Imam osećaj da je opet prekinuo nastavak gde ne treba, ovo je poslednji pasus koji mi je stigao.
Bolje bi bilo da Ognjana pod jedan) preživi, pod dva) ostane normalna
xD

Ovaj komentar nije toliko dugačaak.

122Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Nov 24, 2010 2:43 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

E, jbg, prekinulo se par reči pre kraja celine XD Nema veze, poslaću ti i taj pasus sa nastavkom XD

JA ti kažem, komplikacijama nikad kraja XD

Ne brini, ja volim da mučim svoje likove, ali u principu ne volim da ih mučim baš toliko xp

Teorisanje? Nije loše... Dobra si ti, na tragu si donekle, a odnekle ćeš videti Wink

123Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Nov 24, 2010 9:06 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Meni to ponekad tako sine (pričam o teorisanju).
Ponekad sam u pravu, pa pogodim kraj knjige ili epke neke serije, ili filma, a ponekad nisam.
Sad ću da vidim šta si mi to poslala.

– Onoga ko je sve ovo i započeo.

To bi teoretski bila Ptica, zar ne?... xD
Ali imam osećaj da on misli na Ratomira -.-
Ne daj da misli na Ratomira...


Aaaaaa. Središte xD
E, to sam već neko vreme htela da pitam.
Mrzi me sada da vijam tačnu rečenicu po nastavcima, ali u Vekoslavovoj priču imalo je ono 'Kod koga je srce najjače, vratiće se bezosećajan' itd.
Postoji li način da se vrati neko odande, a da ne izgubi ništa?
Šta na primer, da su sva tri, i srce, i um i telo jednoako snažni?
Da li gubi sva tri? Ili ni jedno?

Gedeon - ’’Onaj koji seče’’.

Znaš, psotoji ime Gideon , koji znači... Ček

feller of trees; powerful warrior".

Laughing

Ratomir je odlučio da će je zvati Bela Kraljica Velike Stamene Planine, skraćeno Belka

Klinac je mnogo dobar

JEL ONI OZBILJNO IGRAJU ZUCE?!
PHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH XD XD XD XD XD XD XD
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHA
:xD: 14
To su svi prikladni smajliji koji sam uspela da nađem, pošto smajlija *valja se po podu od smeha* nemamo na forumu, a meni nije do postavljanje slike smajlija sa nekok drugog foruma...
Ma, shvataš poentu 14 ovo sve govori xD


– Ima smisla, zar ne? – okrete se Noć ka Ljubavi i Veri – Ako bi uspela da prizove dovoljno jaku munju, jednake jačine onoj kojom je i sam Grom pokušao da vas oslobodi, svetlost ne bi potekla od nadzemaljske ruke i beli kamen ne bi uspeo da je predoseti! Mogla bi da razbije Kristalnu dvoranu!


Priča o Ognjani zar ne? xD
I get it.
Mrzi me da raspredam priču, ali shvatam.
E. Jel kraj blizu?

124Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Nov 24, 2010 8:24 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Ajmo po redu XD

Definitivno neće oteti Pticu XD To je sve što ću ti reći po tom pitanju:twisted:

Središte, konačno! A to što si citirala je onako kako legenda kaže, a sad da li čovek izgubi nešto i zašto to izgubi, to prosudi sama, videćeš kako središte izgleda i kroz šta se prolazi, tako da... You'll get it Wink

Nisam znala da postoji ime Gideon Laughing Gedeon je takođe postojeće ime, i značenje mu jeste "Onaj koji seče", to nisam ništa izmislila Laughing Ali Gideon... Takođe ima fensi značenje, cool Laughing

Ratomir mi je jedan od likova najdražih za pisanje Smile

Da, igraju zuce XD Zaista su gori od dece XD

Yup, o Ognjani priča Smile

Btw, ko je spominjao kraj? Pa tek sad kreće glavni zaplet XD Ajd da budem precizna, da te ne prepadnem, knjiga ukupno ( u ovom formatu ) ima 441 stranu, mi smo stigle do 326. NIje kraj tako daleko k'o što možda deluje, ali rekla sam ti da se upliće do samog kraja, tako da... Tek sad zaista kreće glavna peripetija. Još možda jedan- dva odlomka će biti čista akcija, a onda se spremi da te malo prodrmam i obećaj mi da nećeš da plačeš XD

125Ptica zloslutnica - komentari - Page 5 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Thu Nov 25, 2010 5:25 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Ja ko i obično, od kraja tvog komentara xD
Da plačem verovatno neću jer, pa, nikada ne plačem.
Možda se rastušim ako ga mega ekstra tužno napišeš.
Najverovatnije ću da se naljutim, zavisno od toga koga ćeš da ubiješ xD

Pa, dobro ima još... Sto i nešto strana, zar ne?
Koliko ti otprilike strana stane u jednu poruku? xD
Ako te ne mrzi da računaš xP
A niko nije spominjao kraj neko se meni po radnji učinilo nekako da je blizu kraj...

Da su gori od dece-provalila sam xD
I zamisli sad, oni drže subine ljudi u rukama xD

Ratomir je mnogo simpatičan <3<3
Njega ne smeš da ubiješ -.-
Ni Ratibora. Ni Ognjanu -.-

Ja sam znala za Giedon,jer se tako... Ne zove se ustvari, preziva se.
Jedan lik iz Criminal Minds serije koju obožavam xD
I onda su u jednoj epizodi objasnili značenje njegovog imena.
I onda kad sam videla Gedeon (za koje ja nisam znala da postoji, mislila sam da si ga ti izmislila) mislila da bi ti bilo zanimljivo da vidiš sličnost.
Kao što već rekoh, nisam imala pojma da ime postoji. Razlika je u jednom slovu, ili dva? Koliko? A imaju... Pa, imaju jako različita značenja, zar ne?

Vide ću, vide ću... Napravi ćeš nekako da Belovuk i Ratibor ništa ne izgube, zar ne? xP xP xP Tj. napravila si.

Um, koliki komentar a još nisam počela ni da čitam nov nastavak!
Sada jeeeeee... 15:46 i ja imam nešto da radim pa ću ga kasnije pročitati...

Ratibor pogleda tlo i shvati na šta je Belovuk mislio. Iza severnjakovih stopala kamena staza se prekidala i sve što se na zemlji moglo videti bila je gusta trava.

K'o u Diznijevoj Alisi u zemlji čuda.
Samo, tamo je onaj blesavi pas brisao stazu za njom. xD
Bože, čega se ja sećam i šta komentaršeeeem. xD

Ipak, čitam sada. Uspela sam da u kradem malo vremena ^^
Shvatam priču sa središtem, I think.
Ova je zamka napravljena da te izludi, ona da te fizički izmori, ova da ti slomi srce...
Sam na pravom putu?

A ova dvojica su dobra. Mnogo.
Mrzi me da sad citiram, ali lepo si ukomponovala izvale xD
U atmosferu samog srdišta nešto ne mgou baš da se udubim, moža što oko mene nije tišia, nego mi lupaju oko glave, ali ima opisa.
Nzm zašto ne mogu da je 'osetim' ..

Ratomir je tako... <3 <3 Klinja je mnogo sladak. :D

I sada jeeee.. 17:24 i ja šaljem ovaj komentar :D
Nije mi svo ovo vreme trebalo da pročitam nastavak, imala sma nešto da radim... xP

Sponsored content



Back to top  Message [Page 5 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum