Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

Den Braunove knjige

+11
Grebem mu malter
♦Bloody♦Mary♦
Dreammachine
Cinderella
Stephan Halliwell
Sing.The.Sorrow
polly88
Cymoril
phoenix00
.Glow.in.snoW.
Hypnotize o.o
15 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 3:59 am

Hypnotize o.o

Hypnotize o.o
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

Ne verujem,jer jednostavno,ne moze jedna knjiga bas toliko da utice na moje posmatranje citavog hriscanstva.

27Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 4:00 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Me too Laughing

28Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 4:06 am

Hypnotize o.o

Hypnotize o.o
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

Barem smo se oko necega slozile xD

29Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 4:08 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Hvala bogu xD
a sad da ne spamujemo Admin Power

30Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Sun Oct 17, 2010 7:28 am

Sing.The.Sorrow

Sing.The.Sorrow
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

Buaxaxaxaxaxaxa.
Kakvi tripovi. XD
Ne mogu nista da kazem posle ovoga.

http://poet-world.darkbb.com

31Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Sat Oct 30, 2010 8:48 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Tripovi?

32Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Sun Dec 12, 2010 8:58 am

Stephan Halliwell

Stephan Halliwell
Chosen Soul
Chosen Soul

Volim njegove knjige.Procitao sam Da Vinčijev kod,Andjeli i Demoni i Digitalnu tvrdjavu.Pročitacu i ostale Smile

33Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Tue Dec 21, 2010 10:14 pm

Cinderella

Cinderella
Dreams on Moonlight
Dreams on Moonlight

Da Vinčijev kod i Anđeli i demoni spadaju među moje omiljene knjige,fantastične su...

34Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Tue Jun 28, 2011 1:07 am

Dreammachine

Dreammachine
Chosen Soul
Chosen Soul

Pročitala sve nejgove knige koje su izdate kod nas. Knjige su okej. Malo mi smeta što su sve na istu foru. Ništa posebno.

35Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Sat Jul 23, 2011 9:00 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Obožavam njegove kgnjige. Toliko sam sluđena njegovim knjigama da hoću sve da ih imam. Trenutno imam Da Vinčijev kod. Obožavam je. A ostale su mi dvije knjige da ih pročitam. Nmg se odlučiti koja mi je najbolja knjiga jer ih sve podjednako obožavam!

http://www.artworldforum.net

36Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Wed Nov 23, 2011 11:27 pm

Grebem mu malter

Grebem mu malter
Chosen Soul
Chosen Soul

Procitala sam sve njegove knjige.
Da,najbitnije je da li on pise svoje knjige za novac ili ne. -.-'' Ma, briga mene za to. Sve dok on pise po meni genijalne stvari...mene to ne zanima. I apsolutno nije tacno da nije mastovit. Diskutabilna je tema..ko je mastovitiji pisac,a ko nije..mislim da ne bi trebalo da se o tome raspravlja...Svaki citalac ima svoje misljenje i svoje opredeljenje..naravno da postoje los i dobar ukus..ali definitivno o tome ne bi trebalo raspravljati...kao sto rekoh...I da Den Braun nema mastu ne bi mogao da napise te knjige...Uvek ima nesto sto te iznenadi i nesto sto vecina ljudi ne bi ni pomislila da sledi. Ima pravo da iskoristi svoj ocigledni talenat na sta on zeli. Mislim...to je kriminalisticka knjiga..zasto bi bila napisana bilo kako drugacije?! Da ne govorim da za takve knjige ti je potrebno silno istrazivanje i znanje...da bi neko uopste mogao da napise...Mislim..daleko od toga da nema talentovanijih pisaca...samo ja ne mogu da zaobidjem cinjenicu da neko kaze da on nije talentovan...I kao vecina kriminalistickih knjiga ima izmesljenih delova,tvrdnji...ali ima i dosta toga istinitog...sad..zavisi o kojoj knjizi je rec..Uostalom..to je njegov stav...I to je samo knjiga..ne bi trebalo da utice na necije misljenje ili bilo sta drugo...Zanimljivo je..bilo to istinito ili izmisljeno...

37Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Thu Nov 24, 2011 8:47 am

pSyChedeliC HeroiNe

pSyChedeliC HeroiNe
Designer
Designer

Slazem se sa svime iznad napisanim pogotovo sa ' apsolutno nije tacno da nije mastovit. Diskutabilna je tema..ko je mastovitiji pisac,a ko nije..'. ^^

38Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Sat Dec 03, 2011 12:44 am

nika.ostojic

nika.ostojic
Chosen Soul
Chosen Soul

Ubedljivo najbolja http://www.yu4you.com/items/en/knjiga/item_4510.html
citala sam je nekoliko puta!

39Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Thu Jan 19, 2012 3:19 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

Molim te da se predstaviš. ^^
Hvala.

http://www.artworldforum.net

40Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Thu Jan 19, 2012 7:44 am

<3poet-heart<3

<3poet-heart<3
Pisac
Pisac

...Den Braun...da procitala sam DV kod, Dig. tvrdjavu...i nikako se meni to ne svidja...nema nikakve dublje poruke...sve se svodi na iznosenje predpostavki, istrazivanje, puki detalji, nikakav dekor u knjizevnom smislu....nikako mi se ne dopada ono sto pise...jer po mom misljenju to moze svako...msm na nacin kojim on pise...to moze svako...pa pokupi razne teorije, istrazivanja, i sastavi njigu....gde je tu umetnost knjizevnosti? Nigde, po mom misljenju...iskreno ne razumem zasto neko voli Den Brauna...ali ono, stvar ukusa...i da, naravno da postujem njegov trud, drugo je postovati a drugo ne voleti....Ja ga ne volim, ali postujem ga kao i sve koji su napisali i potrudili se da napisu nesto, ma sta to bilo od knjizevne vrste...dakle, ne volim ga, kikaakooo, ali postujem!
Laughing

41Den Braunove knjige - Page 2 Empty Re: Den Braunove knjige Thu Jan 19, 2012 8:12 am

shady

shady
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

Nije to umetnost, a književnost.. pa, jedva.
Kao neki akcioni film, eto to je njegova priča. A ljudi vole sve ubrzano, pa i samu radnju. Vole teorije zavere i takve gluposti a meni to nije uopšte zanimljivo..
I da, on prodaje samo za novac i za masu Smile

https://www.youtube.com/user/SnafuWarrior

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum