Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

Halloween

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Halloween Empty Halloween Wed Jun 29, 2011 8:10 am

Mother of dragons

Mother of dragons
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

„Noć veštica“ (engl. Halloween, takođe poznat i kao „Noć veštica Džona Karpentera“) je nezavisni horor film snimljen 1978. čija se radnja odvija u fiktivnom gradiću Hadonfildu na američkom Srednjem Zapadu na praznik Noć veštica (engl. Halloween). Radni naslov filma bio je „Ubice bebisiterki“.[1] Film je režirao Džon Karpenter, a u glavnim ulogama nastupaju Donald Plezens kao doktor Sem Lumis, Džejmi Li Kertis kao Lori Straud i Nik Kasl kao Majk Majers (na špici potpisan samo kao „Oblik“, engl. Shape).
Radnja filma obrađuje Majersovo bekstvo iz psihijatrijske bolnice, zatim ubistvo troje tinejdžera te nastojanja doktora Lumisa da prati Majersov trag i da ga ubije.

2Halloween Empty Re: Halloween Wed Jun 29, 2011 8:48 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Ja sam gledala neki Halloween. Ono kao dječak sa maskom od klovna počne da ubbija svoju porodicu, pa neke likove iz škole, nešto mi je mutav bio. Jel to taj?

http://www.artworldforum.net

3Halloween Empty Re: Halloween Wed Jun 29, 2011 8:49 am

Mother of dragons

Mother of dragons
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

4Halloween Empty Re: Halloween Wed Jun 29, 2011 8:57 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Nisam gledala ovaj dio. Msl da je onaj što sam ja gledala malo novije izdanje i da je lik sin od drogeraša i malo je stariji i stvarno bolesno izgleda... Onako malo kripi xD

http://www.artworldforum.net

5Halloween Empty Re: Halloween Wed Jun 29, 2011 8:58 am

Mother of dragons

Mother of dragons
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

e nije to to onda xD

6Halloween Empty Re: Halloween Tue Sep 27, 2011 6:34 am

Shelly Stoudes

Shelly Stoudes
Chosen Soul
Chosen Soul

Bila sam zaluđena ovim filmom, non stop ga gledala, Michael Myers mi je bio idol.. xDD
Legendarni film. Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Halloween x666

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum