Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

Den Braunove knjige

+11
Grebem mu malter
♦Bloody♦Mary♦
Dreammachine
Cinderella
Stephan Halliwell
Sing.The.Sorrow
polly88
Cymoril
phoenix00
.Glow.in.snoW.
Hypnotize o.o
15 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Den Braunove knjige Empty Den Braunove knjige Sat Jul 10, 2010 11:38 am

Hypnotize o.o

Hypnotize o.o
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

Spoiler:
Do sad je napisao pet knjiga.
Da li ste citali neku?
Koju?
Kako vam se dopada?

2Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Thu Jul 15, 2010 2:37 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

hm... odlican pisac krimica.... Laughing
procitala sam Davincijev kod i Andjeli&Demoni..... ali procitacu i ostale.... obavezno.... Laughing

http://www.artworldforum.net

3Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Thu Jul 15, 2010 11:48 am

Hypnotize o.o

Hypnotize o.o
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

Slazem se ^^
Izgubljeni simbol procitaj obavezno,mene je knjiga totalno odusevila ^^
Jedan od mojih omiljenih pisaca ^^
Procitala sam cetri njegove knjige:Da Vincijev kod,Andjeli i demoni,Izgubljeni simbol i Tacka prevare ^^
Knjige su fantasticne *__*

4Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Thu Jul 15, 2010 11:28 pm

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

verujem.... ^^.... moja sestra je osim davincijev kod, andjeli i demoni, tacka prevare procitala i digitalna tvrdjava.... kaze da je super.... Laughing

moram i ja.... Laughing

http://www.artworldforum.net

5Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Fri Jul 16, 2010 3:51 am

Hypnotize o.o

Hypnotize o.o
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

Meni jos samo ta ostala za citanje Smile nadam se da cu je procitati u skorije vreme ^^

6Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Wed Jul 21, 2010 4:27 am

phoenix00

phoenix00
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

Ja sam pročitala samo Da Vinčijev kod i baš mi se dopala. Posmatrala sam je samo kao fikciju pisca jer ne mogu da razmišljam o tome "tačno je, nije tačno, jeste, nije, bla bla bla..." Laughing

7Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Wed Jul 21, 2010 4:53 pm

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Čitala ceo serijal o Langdonu, i, verujte mi, tom korisniku tastature je samo lova bitna. Neću ni piscem da ga nazovem. Jeste, knjige su mu zanimljive, ali se iz aviona vidi da mu je novac jedino bitan.

8Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Thu Jul 22, 2010 12:13 pm

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

Dark Dreamer begin_of_the_skype_highlighting     end_of_the_skype_highlighting wrote:Čitala ceo serijal o Langdonu, i, verujte mi, tom korisniku tastature je samo lova bitna. Neću ni piscem da ga nazovem. Jeste, knjige su mu zanimljive, ali se iz aviona vidi da mu je novac jedino bitan.

pa ja njega nikad ni nisam smatrala nekim kvalitetnim piscem.... vec vise nekako u babe (xD... sala morala sam to napisati.... btw, ako ne kontate, pogledajte carlston za ognjenku).... nego gdje sam stala.... da on pise obicne romane za zabavu.... za citanje na plazi..... xD
i meni ne smeta sto pise samo za lovu, dok god neko ne pokusava da izvuce "pametne" citate iz knjiga.... ako kontas?.......

http://www.artworldforum.net

9Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Thu Jul 22, 2010 12:41 pm

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

da on pise obicne romane za zabavu.... za citanje na plazi..... xD
lol, za čitanje kad dobiješ na moru (tada sam ja pročitala drugi deo :lol: )

ma kontam. Ali živcira me.

10Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Thu Jul 22, 2010 1:14 pm

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

mene ne.... xD
vise me zivciraju ljubavni romani a la daniela still..... xD

http://www.artworldforum.net

11Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Fri Jul 23, 2010 4:10 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

To mi tek ne spominji. Ima da dobijem ospe.

12Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sat Jul 24, 2010 7:55 am

polly88

polly88
Chosen Soul
Chosen Soul

Meni je on jedan od najdražih pisaca. Pročitala sam Da Vincijev kod, Anđele i demone i Digitalnu tvrđavu.

A, ako ćemo iskreno, danas manje-više svi pišu za novac, pogotovo ako od toga žive, to je onda kao i svaki drugi posao. A mašta Dana Browna je izvanredna i svaka mu čast što je od (samo) toga razvio biznis!

13Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sat Jul 24, 2010 7:58 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

ja sam iskazala svoje mišljenje. i mislim da čovek ne može uživati dok onako piše, ja sam pokušala neki teen roman da pišem, i nije bilo nikakvog ispunjenja. Da, sada sve više i više pisaca počinje da piše za novac, ali nije im to jedini motiv. JKR je, recimo, komercijalni pisac, ali vidi se i strast prema maštanju u njenim knjigama, iako zarađuje milione.

14Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sat Jul 24, 2010 12:51 pm

Hypnotize o.o

Hypnotize o.o
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

A sta je Braunovom mastom?U knjigama pise o onome sto ljude zanima,zavere i tako to,jos kad ukombinuje sa svojim mastom pa doda akciju,kriminal i sve,jednostavno ne mozes da stanes dok ne procitas.Taman mislis sad ce kraj,kad te iznenadi sa necim novim.
Pise za pare i to zestoke,ali romani poput njegovog se zato i pisu.Mora i on od necega da zivi Razz
Mada ja nikad ne bih dala da snime filmove po njegovim knjigama,jer su ocajno uradjeni -,-

15Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sat Jul 24, 2010 11:52 pm

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

A sta je Braunovom mastom?
Kojom maštom? JKR je maštovita, Jenny Nimmo je maštovita, JRRT je maštovit, Michael Ende je maštovit....ja sam maštovita. Ali Braun nije maštovit.

U knjigama pise o onome sto ljude zanima,zavere i tako to
Aha. To me najviše i nervira od svega. Ponaša se kao Madona-bogohuljenjem pokušava da se proslavi, dok ga ljudi slepo prate.

jos kad ukombinuje sa svojim mastom pa doda akciju,kriminal i sve,jednostavno ne mozes da stanes dok ne procitas.
Pa ja sam i rekla da su mu knjige zanimljive, ali ništa više od toga. Čitaju se na plaži, kao što beti reče.

Pise za pare i to zestoke,ali romani poput njegovog se zato i pisu.Mora i on od necega da zivi
Ne bih ja imala ništa protiv toga, kada ne bih i sama pisala i znala ZAŠTO se piše. Ili slikala. Ja ne bih mogla da zamislim da prodam neku svoju sliku. Nije tako i sa knjigama, jer imaju u više izdanja, ali ni to ne bih mogla da pišem ako bi bilo samo za novac, što Braun radi.

16Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 3:16 am

Hypnotize o.o

Hypnotize o.o
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

Braun ima talenta za pisanje i iskoriscava ga kako on zeli.Oce pare,neka ga,pise kako on oce ne tera te da citas njegove knjige ni da ih kupis ni bilo sta,to je tvoja slobodna volja.Ako ti se ne svidja i ne vidis nista pozitivno u njegovim knjigam,zasto ih onda citas?Da bi mogla da se raspias pricama kako je on cista komercijala itd...?
Kriminalisticke,akcione knjige pisu se da bi zabavile ljude,za razonodu...Ne da bi iz te knjige izvukao neku pouku koja ce da te vodi kroz zivot...Za to citaj Koelja ili tako nesto...Takve knjige uopste ne spadaju u neku jaku knjizevnost,sluze za zabavu...To sto ne volis takve knjige ne mora da znaci da su bezveze i da niko ne sme da ih voli.Nauci da budes tolerantna i ne pametujes mnogo,zaista preterujes...
Braun oce pare,pre nego sto napise knjigu obavi mnogobrojna istrazivanja i raspituje se,skoro godinu dana.U knjigama se nadje mnogo cega zanimljivog onako usput sto ne znas,barem oko nekih simbola,koji se bas dosta pomilju u Da Vincijevog kodu i Izgubljeni simbol.I kao sto Dzoana pise HP sage i zaradjuje milione,tako i Braun pise o stvarima za koje zna da ce zainteresovati dosta ljudi,koje ce ga proslaviti i dobice pare...Da imam talenta barem upola ko on,iskoristila bih ga za slican nacin...Takve knjige,kao njegove se i pisu da bi se dobile velike pare,a ne da se izvlaci zivotna poruka iz njih.

17Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 3:23 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

zasto ih onda citas?
Čitala sam ih nekad, kad nisam imala ništa pametnije.

Nauci da budes tolerantna i ne pametujes mnogo,zaista preterujes...
LOL, ovo se odnosi i na Anet?xD

Takve knjige uopste ne spadaju u neku jaku knjizevnost,sluze za zabavu...
Pa da.

Da imam talenta barem upola ko on
On nije ništa naročito talentovan. Ima mnooogo talentovanijih pisaca od njega.

Pročitaj Dekodirani Da Vinčijev kod od Ejmi Velborn [KLIK]

18Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 3:26 am

Hypnotize o.o

Hypnotize o.o
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

Hahah...Kako se lepo pronalazis.Wink Da i na nju i na sve ostale Razz xD
Dekodirani kod planiram da procitam,ako nadjem u biblioteci ili knjizari x)

19Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 3:30 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Pročitaj dekodirani da vinčijev kod (imaš link u mom prethodnom postu), pa mi reci da li se pravim pametna.

20Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 3:34 am

Hypnotize o.o

Hypnotize o.o
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

Ne mogu da citam knjige na kompu.Bole me i glava i oci od toga...
Procitacu jednog dana,pa cemo videti kolko ce to uticati na moje misljenje o Braunovim knjigama.Wink

21Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 3:35 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Čekaću.
Spoiler:

22Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 3:45 am

Hypnotize o.o

Hypnotize o.o
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

Meni je zaista sasvim svejedno,sto se toga tice i da postoji Isusova loza,to nikad ne bi uticalao na to verujem li ja u Boga ili ne...Mada sve to deluje mnogo zanimljivo i privlacno za citanje,istrazivanje itd. :3
Braun je izneo svoje misljenje o tome u knjizi,postoji dosta 'klanova' u svetu koja se slaze sa njegovim tvrdanjam dok naravno postoje i pobozni ljudi se protive tome i jedna od njih je ta Ejmi
koja u Dekodiranom kodu dokazuje da je sve to izmisljotina.

23Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 3:50 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Ne bih mu ja toliko zamerila što je pisao zbog love (skrnavljenje umetnosti, po meni), da nije pokušao da obmane narod. Sada se pojavi neki tamo pisac, i napiše knjigu koja je istinita maltene kao Hari Poter, pa pokuša da pobije verovanja koja traju milenijumima. A to mu je cilj, ili način da zaradi lovu. Nebitno.

24Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 3:54 am

Hypnotize o.o

Hypnotize o.o
Beauty is in Yourself
Beauty is in Yourself

Prica o Isusovoj lozi nije pala na pamet Braunu tek tako.
To je prica koja se prica decenijama,verovatno i vekovima...
To je nesto sto je zanimalo mnoge filozofe i istoricare u proslosti.
Braun je samo to napisao na savremen nacin.
On ti je samo izneo cinjenice,a ti veruj ili nemoj da verujes u to,ako oces tj. neces. Wink

25Den Braunove knjige Empty Re: Den Braunove knjige Sun Jul 25, 2010 3:57 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Odabrala sam da ne verujem.....ti?

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum