Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

Eat, drink and be scary.

+5
♦Bloody♦Mary♦
Cymoril
Unspoken
Rock'n'Roll
.Glow.in.snoW.
9 posters

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Go down  Message [Page 9 of 18]

201Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 7:42 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Eooo me. A gdje si ti Anđooo? Pa kako si je izgrebala? Jel puno?

http://www.artworldforum.net

202Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 7:43 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

evoo meee

203Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 7:52 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Super!!!

http://www.artworldforum.net

204Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 7:57 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

daa....čekam da mi se poništi limit na megavideoo

ubija mee

205Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:00 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Axa. Super. Ja uglavnom gledam na loombo. Neograničeno moš gledati...

http://www.artworldforum.net

206Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:05 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

meni samo na megavideo ne koči

207Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:11 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Meni je na ovom super, ne koči i ne prekida.

http://www.artworldforum.net

208Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:31 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

pa probaću i ja na taj..

209Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:31 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

♦Bloody♦Mary♦ wrote:Eooo me. A gdje si ti Anđooo? Pa kako si je izgrebala? Jel puno?

Uh onako. Ali dovoljno da Dragana počne o samopovređivanju i depresiji. Slovo ,,A" >.>

210Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:31 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

da...al ja u tome nikakvu depresiju

211Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:33 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Rock'n'Roll wrote:da...al ja u tome nikakvu depresiju
Šta?

212Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:35 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

u slovu A na ruci ne vidim nikakvu depresiju..

213Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:35 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Pa zaljubljena sam u Aleksandra Rolling Eyes

214Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:36 am

Nyx

Nyx
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Lol xDD Koliko već ima tome?Msm koliko dugo si zaljubljena u njega?o.O

215Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:37 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

ja vas napuštam..prepuštam tron mom bratu -.-

216Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:38 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Od 17.8. ZNAM da sam zaljubljena. A počela sam da se zaljubljujem već prvog trenutka.

217Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:39 am

Nyx

Nyx
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

-____________________-
Ajde mi molim te reci šta ti se toliko sviđa kod njega?*ovo je pokušaj terapije xDD malo se pravim psihijatar*

218Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:41 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Hmmmmmmmmmm uspeo je da me nasmeje prvom rečenicom koju sam videla da je napisao u lotr diskusiji. I neverovatno prijatno se osećam dok se dopisujemo (Utrnulo, čekam novu dozu svoje jedine droge...), kao i bezbroj nekih sitnica - to što me UVEK zove Kathy, na primer

219Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:42 am

Nyx

Nyx
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

A šta ti se ne sviđa kod njega?Razz

220Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:44 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Koja zaljubljenost... Tako je meni sa Nikolom, čak nakon 3 i po godine. A jel se ti njemu sviđaš? Eo svi ćemo ti pomoći...

http://www.artworldforum.net

221Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:45 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Ume da bude iritantan....ponekad se ponaša kao malo dete i ubio me bog ako je jednom shvatio neku žensku aluziju (,,Ali od kada je sve ovo počelo, slabuje smo u kontaktu..." ,,A šta je počelo?" ---nije to rekao, ali takve stvari ne konta)

EDIT: Možda. Ne. Ne zna ni on.

222Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:47 am

Nyx

Nyx
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Mislim da većina dečaka takve stvari ne može da skapira.Razz
Kako ne zna ni on?O.O Ako je tako,ipak ima nade..:DD

223Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:49 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Uvijek budu ponekad iritantni, tako da se, što se toga tiče, ne sikiraš. A ako vidiš da on prema tebi ne osjeća ništa, oladi malo. Ne obraćaj mu se neko vrijeme, pa će možda shvatiti da mu fališ. Onda će se on tebi prvi javiti, a ti ćeš znato na čemu si. (Bože šta se dešava sa mnom, u šta se to pretvaram?!?! Zezam se, tako sam ja radila, i uspjelo je... Na početku. U vezi ne pomaže)

http://www.artworldforum.net

224Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:49 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Pa lepo, kaže mi ,,Da sam zaljubljen, rekao bih ti", a ovamo mi špijunira wall i gleda šta kome komentarišem -.-
Tako je i video za onaj link kad sam rekla da nije gotovo.

225Eat, drink and be scary. - Page 9 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:50 am

Nyx

Nyx
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Ali oni se ne znaju uživo...Preko neta.
Misliš da to pali i tako?:/
Kako to glupo zvuči."Da sam zaljubljen rekao bih ti"...
Nekako pregrubo.-.-''

Sponsored content



Back to top  Message [Page 9 of 18]

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Similar topics

-

» Scary Movie

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum