Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

Komentari na pricu "Rose Weasley" i "Rose Weasley 2"

+2
Rock'n'Roll
*Hermione Granger*
6 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

*Hermione Granger*

*Hermione Granger*
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

JEDNA ANKETA PLZ ODG...Ovo je u vezi moje knjige 'Rosie Weasley'1.Da li vam se svidja i zasto?2.Da li mislite da je Scorpius dobar ili los?3.Kakav bi zeleli kraj knjige?4.Da li mislite da su Rose i Scorpius dobar par i zasto?

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

1.Naravno da mi se sviđa, da mi se ne sviđa ne bi je čitala.Zašto, iz svih razloga koje sam ti u prošlosti rekla.
2.Ne znam xDDDDD Vidjećemo
3.Željela bi ga onakvog kako ćeš ga ti napisati
4.Pa jesu lijep par, ne znam zašto...Zato što je neobično možda

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

1.Da li vam se svidja i zasto?
Sviđa mi se. Zašto? Zanima me da vidim šta će biti na kraju!

2.Da li mislite da je Scorpius dobar ili los?
Ne znam, trenutno ispade kao nešto zao, ali ja želim da on bude dobaaaar.

3.Kakav bi zeleli kraj knjige?
Moj jedini zahtev je da bude heppy end, ako može.
Ali, naravno kraj MORA da bude onakav kako ga ti zamisliš Wink

4.Da li mislite da su Rose i Scorpius dobar par i zasto?
Jes, zanimljivi su nekako zajedno.

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

“Za sta je cin ‘Agvamenti’?rece Roxy nakon nekog vremena koje je provela prelistavajuci knjigu.
“To je cin koja stvara vodeni mlaz iz vrha stapica.”
“Tacno.Covece,sta vise ucis,ti ovo znas napamet.”

Posle samo jednog pitanja joj je rekla da zna knjigu napamet?
That doesnt make much sense.
Ako ne možeš da se setiš više čini koje bi iskoristila, možeš da napišeš nešto tipa 'pitala me je još par pitanja a onda rekla'

veliku knjizurinu

Prilično sam sigurna da je ovo pogrešna konstrukcija.
'Knjižurina' je već uvećano ono reč, kako se već zove I forgot, tako da nema potrebe/nepravilno je dodavati na to još i 'veliko'
Kao što je pogrešno i reći 'mala kućica' itd.

Interesting ^^
Ali hoću više da saznam da li je Skorpijus dobar ili zaoooooooo... xD

*Hermione Granger*

*Hermione Granger*
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale


Ma znam ja cini,nego je ona videla da joj je ova rekla potpunu definiciju,i da je ucila potpuno napamet...ali promenicu...a to za knjigu...e to sam samo ja koja ne razmisljam....


E znm da ovo sad nema veze sa ovom knjigom ali hocu da mi kazete da li je ovo dobra ideja za knjigu.
Kejt,cetrnaestogodisnja devojcica koja zivi u malom gradicu u Americi ima sasvim obican zivot.Neshvacena je u skoli,veliki je umetnik i ima najbolju drugaricu Miu.Jedina cudna stvar u vezi nje jeste njena jezivo plava boja ociju.I njen zivot je tekao sasvim normalno,sve dok se nije pojavio on.Blejk je bio decak veoma mracnog izgleda i crne kose,i jedne veoma cudne stvari.Imao je potpuno istu boju ociju kao Kejt.Oni su zajedno u razredu,i uskoro se zaljubljuju.I sve to tece prelepo,sve dok ona ne sazna da je njena majka vanzemaljka sa daleke planete Lukskirkum.Kejt saznaje da je na princeza,i,iako to uopste nije zelela,mora da ode na tu planetu na aneko vreme.Ali bas tada,nastupa veliki rat izmedju Lukskirkuma i jedne veoma mracne planete,Atrakirkum.I tek tada ona saznaje da je Blejk princ sa Atrakirkuma.
Kada napisem ovu knjigu probacu i da je izdam.

pSyChedeliC HeroiNe

pSyChedeliC HeroiNe
Designer
Designer

Komentar na ovo drugo: Nemoj da zivi u Americi, svi tamo zive, sem par likova iz teen knjiga. =.=" Smisli joj neko upecatljivo ime, koje su ostati u secanju jer kad neko krene da cita i Kejt pomislice: "O jos jedna Kejt! Moja mama/sestra/tetka/baba/drugarica/... se tako zove." Dopada mi se Blejk, lepo zvuci, a i upecatljivo je. Plava boja ociju... hmm... primetila sam kad god pisci zele da naglase oci koriste ili tu boju ili crnu, stoga bi ti mogla da izbegnes to izlizanost i iskoristis npr. zelene oci cija bi boja varirala od svetlo zelene (boja mladog lisca) do skoro smedje (boja opalog lisca) u zavisnosti od raspolozenja.

Ideja kao ideja je jako lepa i svakako bih procitala tu knjigu. Ako se setim jos necega napisacu, ako ne, nadam se da te nije smorio moj komentar jer sam ga pisala u najboljoj nameri. ^^

*Hermione Granger*

*Hermione Granger*
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

The Only Exception wrote:Komentar na ovo drugo: Nemoj da zivi u Americi, svi tamo zive, sem par likova iz teen knjiga. =.=" Smisli joj neko upecatljivo ime, koje su ostati u secanju jer kad neko krene da cita i Kejt pomislice: "O jos jedna Kejt! Moja mama/sestra/tetka/baba/drugarica/... se tako zove." Dopada mi se Blejk, lepo zvuci, a i upecatljivo je. Plava boja ociju... hmm... primetila sam kad god pisci zele da naglase oci koriste ili tu boju ili crnu, stoga bi ti mogla da izbegnes to izlizanost i iskoristis npr. zelene oci cija bi boja varirala od svetlo zelene (boja mladog lisca) do skoro smedje (boja opalog lisca) u zavisnosti od raspolozenja.

Ideja kao ideja je jako lepa i svakako bih procitala tu knjigu. Ako se setim jos necega napisacu, ako ne, nadam se da te nije smorio moj komentar jer sam ga pisala u najboljoj nameri. ^^
Poptuno se slazem...ma jos nisam ni pocela da pisem knjigu,pa sve promene dolaze u obzir.Uopste nisam ni sigurna da ce se ona zvati Kejt,i jos smisljam novo ime....sto se ociju tice,tek sam sad to shvatila,i promenicu...a u vezi Amerike...pa stavicu da zivi u Americi da bi se knjiga mogla citati u celom svetu,a zato stoo je to drzava gde je bilo najvise javljanja da su primeceni vanzemaljci...a o tome se i radi u ovoj knjizi...btw hvala ti puuuno


Sta mislis o ovim imenima:
Galina,Grejs (Grace),Fejt (Faith),Dezir (Desiree),Oriana (Orianna)


A moze i to da je njeno ljudsko ime Kejt...jer kada je njena majka odlucila da se venca za coveka,htela je da svom detetu da normalno ime...a njeno drugo ime...koje znaju oni sa Lukskirkuma i koje ce biti njeno vladarsko ime (posto je ona princeza) moze da bude Oriana ( ili neko od navedenih),a posto Blejk celo vreme zna da je on princ a ona princeza,on ce je jednom osloviti sa Oriana,ali joj nece objasniti zasto.

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Nastavak ti je malko bledunjav.
Priča je okej, Drakovo pojavljivanje NISAM očekivala i Skorpijus je jednom i za svagda dokazano DOBAR.
Ali, dijalozi su ti loše napisani. 'vrati se u zamak, imaćemo razgovor sa kim se družiš'...
-----
Mogla bi na tome malo više da poradiš Wink
Laughing

*Hermione Granger*

*Hermione Granger*
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Dobro bas bledunjaaav ne bih rekla...ali mozda dijalozi nisu prefektni...ali su mi skoro svi rekli da mi je ovo najbolje poglavlje do sada...

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Meni i nije.
Mada, dobro, to je već verovatno i ptianje ukusa, predpostavljam.

Novi nastavak:

“Gospodaru…ili kako vec treba da te zovem…vise nisam uz tebe.Upravo sam cuo kako si hteo…da bacis Cruciatus kletvu na mog sina.To ti necu oprostiti.Avada Kedavra!”

Question
Izvini, ali ovo stvarno nikako ne zvuči.
Imaš nekoliko tako ne povezanih mesta, i u dijalozima i u opisima.
Ne mislim ništa loše, samo pokušavam da dam konstruktivnu kritiku.

“Scorpiuse,da li shvatas da si mi upravo izjavio ljubav?”rekoh kikocuci se.On me samo zacudjeno pogleda,I sam pocinjuci da se smeje.
“Ne nisam!”
“Da jesi!”
“Ne nisam!”
“Da jesi!”
“Ne nisam!”
“Ne nisi!”rekoh pokusavajuci da ga zbunim.
“Da jesam!”rece on brzopleto,a ja se nasmejah.
“Zeznula sam te!”
I,gromoglasno se smejuci,prosli smo kroz pregradu ulazeci u svet Normalaca gde su nas cekali nasi roditelji.

Ovaj deo je sladak ^^

*Hermione Granger*

*Hermione Granger*
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Joj imala sam problema sa tom recenicom...znam da pomalo glupo zvuci...Razz ...a sto se tice tok zadnjeg dela,i htela sam da kraj knjige bude nekako...pa...sladak...ma ne ljutim se ja :)samo hocu da te pitam,sta bi rekla za knjigu celokupno?

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Ideja ti nije loša, mada malo u nekim delovima poceća na sam HP, ali dobro, ovo je ff i treba da poceća, ali moraš da poradiš na konstrukciji dijaloga i opisima tu i tamo Smile

*Hermione Granger*

*Hermione Granger*
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Hvala puuuno...ma ovo mi je ionako bila vezba... Smile

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

*Hermione Granger* wrote:
The Only Exception wrote:Komentar na ovo drugo: Nemoj da zivi u Americi, svi tamo zive, sem par likova iz teen knjiga. =.=" Smisli joj neko upecatljivo ime, koje su ostati u secanju jer kad neko krene da cita i Kejt pomislice: "O jos jedna Kejt! Moja mama/sestra/tetka/baba/drugarica/... se tako zove." Dopada mi se Blejk, lepo zvuci, a i upecatljivo je. Plava boja ociju... hmm... primetila sam kad god pisci zele da naglase oci koriste ili tu boju ili crnu, stoga bi ti mogla da izbegnes to izlizanost i iskoristis npr. zelene oci cija bi boja varirala od svetlo zelene (boja mladog lisca) do skoro smedje (boja opalog lisca) u zavisnosti od raspolozenja.

Ideja kao ideja je jako lepa i svakako bih procitala tu knjigu. Ako se setim jos necega napisacu, ako ne, nadam se da te nije smorio moj komentar jer sam ga pisala u najboljoj nameri. ^^
Poptuno se slazem...ma jos nisam ni pocela da pisem knjigu,pa sve promene dolaze u obzir.Uopste nisam ni sigurna da ce se ona zvati Kejt,i jos smisljam novo ime....sto se ociju tice,tek sam sad to shvatila,i promenicu...a u vezi Amerike...pa stavicu da zivi u Americi da bi se knjiga mogla citati u celom svetu,a zato stoo je to drzava gde je bilo najvise javljanja da su primeceni vanzemaljci...a o tome se i radi u ovoj knjizi...btw hvala ti puuuno


Sta mislis o ovim imenima:
Galina,Grejs (Grace),Fejt (Faith),Dezir (Desiree),Oriana (Orianna)


A moze i to da je njeno ljudsko ime Kejt...jer kada je njena majka odlucila da se venca za coveka,htela je da svom detetu da normalno ime...a njeno drugo ime...koje znaju oni sa Lukskirkuma i koje ce biti njeno vladarsko ime (posto je ona princeza) moze da bude Oriana ( ili neko od navedenih),a posto Blejk celo vreme zna da je on princ a ona princeza,on ce je jednom osloviti sa Oriana,ali joj nece objasniti zasto.


Meni se sviđa ime Skarlet a ako već tražiš neko neobično onda možda Astrid, Daphne, Ingrid, ili čak Iris, pa joj se oči mogu mijenjati u zavisnosti od raspoloženja, što je dragana rekla, iz plave do plavo-ljubičaste (jer je to boja irisa)

AL nemoj me slušati, ne smijem ti se petljati u knjigu

*Hermione Granger*

*Hermione Granger*
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Joj Andjela to mi se mnooooogo svidjaaaaa...menjam prvo poglavlje...:PPP

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

Šta ti se sviđa? Iris?
A rekla sam ti da ne treba da ti se petljam i u ovu knjigu...pa ne previše xD

*Hermione Granger*

*Hermione Granger*
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Pa to Iris i menjanje ociju do boje Irisa...

*Hermione Granger*

*Hermione Granger*
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Postavila sam prva tri poglavlje drugog dela ove knjige,a mozete i komentarisati ovde....

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

Preeedobroo...rekla sam ti već sto puta, znaš šta mislim o čitavoj radnji uopšte i tako..Čekam nova poglavlja da čitam

*Hermione Granger*

*Hermione Granger*
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Hvala puuuno...jedno vreme nisam pisala,ali sutra stize novo poglavlje...

YouRockMyWorld

YouRockMyWorld
Chosen Soul
Chosen Soul

Ja sam se zaljubila u ovo..xD *.*
Procitala sam ceo prvi deo i cekam nastavak drugog.. Smile
Jedi zamerka je sto si vratila Voldija.. :/ Mada moze i ovako Wink xD

*Hermione Granger*

*Hermione Granger*
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Hvala ti puuuuuunooooooooo Smile)))

*Hermione Granger*

*Hermione Granger*
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Imate nova poglavljaaaaaa...

*Hermione Granger*

*Hermione Granger*
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Imate novo poglavljeeeee...Smile)

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

Suuuper je..Jedva čekam dalje :D

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum