Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

In this rain of our promises, I would like to be in safety

+9
Енџи =)
*Bella Swan*
Warrior soul
Rock'n'Roll
Mali metalac
Daki
Unspoken
.Glow.in.snoW.
pSyChedeliC HeroiNe
13 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Go down  Message [Page 5 of 12]

pSyChedeliC HeroiNe

pSyChedeliC HeroiNe
Designer
Designer

Aha. Mozda bi trebala svoje zanimanje za jRock da prosiris i na njih. ^^

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

znam da bih..
ali nemam ti ja vremena.. xD
zauzeta sam ti ja žemska... xD

http://www.artworldforum.net

pSyChedeliC HeroiNe

pSyChedeliC HeroiNe
Designer
Designer

Kad budes nasla vremena, onda. ^^

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

oke... hoću... ^^

http://www.artworldforum.net

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

Ja sam ti napisala na dA da je odlično kao i uvijek..xDD
I jeste odlično..XD

pSyChedeliC HeroiNe

pSyChedeliC HeroiNe
Designer
Designer

Hvala ti! ^^ Odg. cu i tamo kad budem otisla. ^^

pSyChedeliC HeroiNe

pSyChedeliC HeroiNe
Designer
Designer

Novo. ^^

In this rain of our promises, I would like to be in safety - Page 5 Freedom_is_a_sweet_thing____by_nobodyfamiliar-d3adt9c

Ako vam se svidja, za ovo bih mogla da napravim tut, kao sto sam obecala. ^^

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

napravi ODMA'!!!
*-*

http://www.artworldforum.net

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

I ja kažem!!

pSyChedeliC HeroiNe

pSyChedeliC HeroiNe
Designer
Designer

Stize sutra! ^^

Veceras samo da vam dam materijal.
Fontovi: Will&Grace i the King & Queen font
Texture:
In this rain of our promises, I would like to be in safety - Page 5 5In this rain of our promises, I would like to be in safety - Page 5 Pngmaterial08In this rain of our promises, I would like to be in safety - Page 5 011In this rain of our promises, I would like to be in safety - Page 5 032In this rain of our promises, I would like to be in safety - Page 5 131vikyvampirs90In this rain of our promises, I would like to be in safety - Page 5 3vikyvampirs90In this rain of our promises, I would like to be in safety - Page 5 630vikyvampirs90In this rain of our promises, I would like to be in safety - Page 5 825vikyvampirs90In this rain of our promises, I would like to be in safety - Page 5 18

Koloring je delom moj, delom tudji, tako da cu njega objasniti u tutu. ^^

Slike [u .png formatu, da se ne mucite XD, ja sam radile rendere, stoga se nadam da se ne ljutite zbog sitnih greskica, kod drugog obrisite ovo sa strane, zaboravila sam XD]:

In this rain of our promises, I would like to be in safety - Page 5 Existtrace377253In this rain of our promises, I would like to be in safety - Page 5 Existtrace

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

e a šta ti kucaš da nađeš tako super teksture

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

oke... ^^

e to sam i ja htjela pitati.. xD

http://www.artworldforum.net

pSyChedeliC HeroiNe

pSyChedeliC HeroiNe
Designer
Designer

Kucam textures. XD To sam bar ranije, sad posecujem par profila na dA i par profila na Lj-u. To skidam texture. ^^

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

Lj bi trebalo da bude.... šta? xD

a kucam i ja textures, ali izbaci sve bezze...

http://www.artworldforum.net

pSyChedeliC HeroiNe

pSyChedeliC HeroiNe
Designer
Designer

Live journal. Ako hoces, mogu da postavim linkove. ^^

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

hoćemo , hoćemo....sensei Razz

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

axa.. xD
može...^^

http://www.artworldforum.net

pSyChedeliC HeroiNe

pSyChedeliC HeroiNe
Designer
Designer

Evo tuta. ^^

1. Otvorite novi dokument velicine 500x230, moze manji, moze veci, ja sam ove velicine. Ispunite ga crnom bojom i zavrsili ste pola posla. XD Samo se salim, nismo jos ni poceli. Stavite rendere. Drugi, nakon sto se obrisali ono sa strane, smanjite na 90%.
Sada izgleda ovako ---> In this rain of our promises, I would like to be in safety - Page 5 Blahuj.th

2. Krecemo sa texturama. ^^ Najpre stavimo 3. i obrisemo mali deo gde pocinju slova ---> klik Potom stavimo texturu 4. Blending mode je Lighten, 100% ---> klik Zatim texturu 6. Opcija je ista kao za prethodnu ---> klik Potom pretposlednju texturu, smanjimo je na 60% i stavimo u gornji levi ugao, blending mode je Normal, opacity 90% i obrisemo donji sivi deo ---> klik Jos samo malo pa smo gotovi, ako vam je vec dosadilo. XD Stavimo texturu pod rednim brojem 5 iz mog posta negde iznad. Blending mode je Lighten, postavimo ju tacno iza Jyou i obrisemo beli deo, jer nam to ne treba. Sada izgleda ovako ---> klik Imajte na umu da su sve texture ispod layera sa renderima. Sada stavimo poslednju texturu koju smo pre toga pretvorili u crno-belu. Blending mode je Lighten, ali msm da ste do sad to vec shvatili. Mozete izbrisati neke delove, ako vam se ne dopada kako izgleda. Zatim stavimo sat koji smo smanjili na nekih 80%, blending mode je, za divno cudo, ponovo Lighten, a opacity 40%. Potom stavimo texturu sa lusterom koju smo prethodno pretvorili u crno-belu, blending mode je Lighten, opacity 40%. Sada izgleda ovako ---> klik I ostala nam je jos jedna textura. cheers Stavimo i nju, smanjimo je 50 ili 40% prvobitne velicine, postavimo sa leve strane rada negde na sredinu, Lighten/40%, obrisemo mali deo sa strane da se ne vide ivice. Izgleda ovako ---> klik

3. Sad kad smo ovo zavrsili, ostao je laksi deo posla, ako ne racunamo koloring. XD Napravimo novi layer iznad svih ovih sa texturama, ispunimo ga tamno crvenom bojom, koju vi zelite, blending mode je Lighten, 100%. Potom jos jedan novi layer, crvena boja ostaje ista, uzmemo Brush Tool, velicina cetkice 300px, Hardness 0%, Opacity boje 100%, nanesemo brush na nekoliko mesta i layer stavimo na Soft Light. Potom stavimo opacity boje na 70%, napravimo novi layer, stavimo brush na mesto koje nam se cini presvetlo, blending mode je Soft Light, opacity 80%.
P.S. Ovo je proizvoljno, mozete koristiti boje koje zelite kao i opcije. ^^

4. Dodamo text, boja je bela, fontovi su gore ispisani, na layeru koji sadrzi prvi red texta od Blending opcija koristimo Drop Shadow, postavke su proizvoljne. Kada smo to zavrsili, idemo na Layer/Merge Visible. Otvorimo novi dokument iste velicine i prebacimo rad tamo kako bismo uradili koloring. Ne, ne radimo koloring na dokumentu koji smo prvi napravili, videcete posle zasto.

5. Koloring koji vam je potreban ---> preuzmi
Kada ga skinete, dodate ga u vase Actions. Kada uradimo koloring, prebacite ceo taj layer u dokument koji smo prvi napravili. Blending mode za koloring koji ste prebacili je Normal/70%. Originalni layer, na kome nista nismo radili od koloringa, kopiramo i stavimo iznad layera sa koloringom. Blending mode tog layera je Soft Light, opacity 60%. Napravimo novi layer, vratimo se nasem crvenom brushu, nanesemo ga na nekim mestima gde su renderi, blending mode je Lighten. I gotovi smo. ^^

Nadam se da vam je bilo zanimljivo i da ste zadovoljni rezultatom. Sve opcije koje sam koristila su proizvoljne i samim tim, mozete ih menjati kako vam se vise dopada. Takodje, mozete menjati i redosled textura. Ne kazem da je ovo pravi nacin za pravljenje potpisa, ali je moj. ^^

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

ajme koliki tut O.O... xDD
e stvarno ću probati čim stignem... ^^

http://www.artworldforum.net

pSyChedeliC HeroiNe

pSyChedeliC HeroiNe
Designer
Designer

Jesam lepo rekla da ne mogu da pisem mali tut. XD

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

xD... ali je stvarno dobar.. ^^

samo mene uvjek zanima kako tako fino uklopiš tekst... xD
ali to nije mnogo obajšnjeno...
vjerovatno samo jako dobro pogodiš...

http://www.artworldforum.net

pSyChedeliC HeroiNe

pSyChedeliC HeroiNe
Designer
Designer

Text je stih iz pesme Resonance. Boja je obicna bela, prvi red ima senku ispod, drugi nista. A fontove biram tako sto ispisem text i onda idem redom po fontovima, pa koji mi se najvise svidi. XD

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

I ja ću probati kad mi se bude dalo...

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

ma znam... ne komplikuješ ništa..
ali ih tako fino uklopiš...

na svakom radu... ^^

http://www.artworldforum.net

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

I meni se to isto puno puno sviđa al ja to ne umijem

Sponsored content



Back to top  Message [Page 5 of 12]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum