Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

Ptica zloslutnica - komentari

+2
Cymoril
Nenemusha
6 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 2 of 7]

26Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Sep 21, 2010 11:03 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Ne. Zapravo, ne mrzim nikoga sa Zapada. Čak, šta više, Kralj Zapada i jedan od najgorih mogućih zapovednika zapadne vojske su mi među najdražim likovima XD Neću ti reći koga mrzim, čekam da sklopiš sledeću teoriju Wink

Mada je moja luda teorija da ( ako stignemo do tog dela priče gde se taj lik pojavljuje ) ćete ga svi zamrzeti iz dubine duše XD

27Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Sep 21, 2010 7:55 pm

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Okeeee...
Volim da sklapam teorije ^^ Razz

E, na kakvom si mestu presekla ovaj poslednji nastavak xD
Savršeno, imam ceo dan da sedim na iglama.
A to je dobra stvar.

Lep, mnogo lepo nastavak. Mnogo, mnogo, mnogo mi se sviđa.
Skladniji je i sve je tako... Super, nmgu da kažem ništa pametnije xD

28Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Sep 21, 2010 9:03 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Hvala Laughing Ali sad ćeš da vidiš šta je presecanje Laughing

29Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Sep 21, 2010 9:40 pm

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Ali on nikada neće razumeti, nikada neće žrtvovati svoj ponos...
I nekog razloga, ova rečnica mi se mnoooogo sviđa

nikada neće žrtvovati svoj ponos...

Pogotovo ovaj deo.
Valjda zato što smatram da ljudi ponekad rade jako glupe stvari samo zbog toga što su previše ponosni xD

E vala jes presecanjeee xD
Ali ne verujm da ćeš da ga ubiješ Razz

Mnogo dobar nastavak.
Posebno ova borba između njih dvojice... Sviđa mi se Laughing

30Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Sep 21, 2010 11:48 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Hvalaaaa... I nemoj da odaješ ko koga ubija i šta radi, čula sam da Bety voli da čita spoilere, posle neće hteti da čita ono što sam ja pisala XD

U pravu si, ljudi su spremni na koješta samo da ne ispadnu glupi, da sačuvaju tu neku sliku o sebi... Ili, jednostavno- svoj ponos.

31Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 3:08 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

ko koga ubija? o.O
Shocked 17

ne postavljaj dalje!!!!
cekaj da procitam.....

onako cu svako malo zavirivati na kraj..... -.-

i da.... obozavam spoilere.... -.-.... ali iako ih citam.... nikad nisam ostala da ne zavrsim knjigu..... xDDD

(btw. kod hp sam jos na pocetku knjige... otvorila kraj i procitala da ce dambldor umrijeti xDDD- kako mi je tad bilo krivo -.-)

http://www.artworldforum.net

32Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 4:41 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Ja često kad biram knjigu u biblioteci pročitam prvu i poslednju stranu, pa onda odlučim hoću li da je čitam XD

Ajd', ne postavljam dalje dok ne pročitaš ovo što imaš ovde...

33Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 5:09 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

oke....
e ali znas sta.....
ma postavljaj... ja nzn kad cu stici procitati.... zato sto trazim nesto za sutrasnju debatu (ja branim anarhiju Twisted Evil )

http://www.artworldforum.net

34Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 6:58 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Joj, zanela sam se xD
Neću više da pišem tako xD

Vreme ne zastaje kad i ti!

Kakva rečenicaaaaaaa aw :♥:
Kakav nastavaaaaaaaaaaaaaaaaak

aw aw aw aw aw
Ti si genije, apsolutni genije...



Last edited by Wolf Heart on Wed Sep 22, 2010 8:45 am; edited 2 times in total (Reason for editing : ode spojler)

35Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 7:55 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

tako, tako, u spoilerima

dragana obuzdaj svoje želje i potrebe za spoilerima....


a što jes jes nevena ti si apsolutamente genije

36Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 8:21 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

jos uvijek se zadnjim atomima snage suzdrzavam da ne kliknem na ono "spoiler"..... i mslm da necu uspjeti....

ZADRZITE ME NEKAKO!!! 17

http://www.artworldforum.net

37Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 8:44 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Ja znam kako-izbrisaću ga xD

38Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 9:07 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

hvala... ali vjerovatno ga ni ne bih pročitala.... xD
uspjela sam se suzdrzati.... xD

sad idem pravo da cotam....

i obecavam da necu viriti unapred... *zvizducem*

http://www.artworldforum.net

39Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 1:03 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Haha, tnx dame moje Laughing Bolje ubuduće ipak ( ako koristite citate ili cinkarite radnju ) stavljajte u spoiler, pa da ne bude posle "Ja jadna pročitala a nisam ni znala da je to spoiler", nego da klikće na sopstvenu odgovornost XD

Hvala još jednom... Sad ću ja da postavim još malo... A možda i malo više, kako mi dođe da prelomim XD

40Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 7:42 pm

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

W-A-U

Tako je.... Savršeno...
Uzbudljivo, i misteriozno, i strašno, i sve lepo opisano... Mogla sam da vidim sve ono o čemu si pisala... Mnogo dobro *.*

41Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 11:16 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Hvalaaaaa... Embarassed
Ajd' da sačekamo da još neko pročita, pa postavljam dalje... Da vas ne udavim odmah u startu XD

42Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 11:18 pm

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

ae cekaj da ja procitam... xDD

http://www.artworldforum.net

43Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 11:25 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Pa tebe i čekam, sinak XD

44Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 11:26 pm

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

Embarassed
pa jbg u skoli sam, pa nmgu citati....
ali bacam se naposao cim dodjem kuci.... *treptrep*

http://www.artworldforum.net

45Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 11:27 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Ma, važi, opušteno Smile Niko te nožem ne tera XD

46Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 22, 2010 11:28 pm

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

oke... ja inace sporo citam Embarassed .... pa tako da ce se to otegnuti na citav dan... xDD

http://www.artworldforum.net

47Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Thu Sep 23, 2010 1:33 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Take your time Wink

48Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Fri Sep 24, 2010 4:49 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

procitala.... Shocked

i sta sad.... ???

HOCU JOS!

nmgu vjerovati kako je dobro :♥: ....

p.s. "sapatnica"- da mozda umjesto ovog ne treba "saputnica"... ili je to rijec koju ja nzn.... xDDD ?

http://www.artworldforum.net

49Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Fri Sep 24, 2010 11:39 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Ne mogu da se setim konteksta, ali ako je to ono što ja mislim u pitanju je sapatnica, to je neko ko prolazi kroz istu "patnju", iste muke/brige kao i ti... Smile

Šta sad? Pa... Nastavak Laughing

P.S. drago mi je da ti se sviđa Smile Smile Smile

50Ptica zloslutnica - komentari - Page 2 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Sep 25, 2010 1:14 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

’’Ako sebi ne veruješ, veruj u Život... Možda Smrt može da pobedi čoveka ali zar misliš da je jači od Života?’’

:♥: :♥: :♥:

Imaš neke zaista mnogo genijalne rečenice

Znala sam da ga nećeš ubiti... Laughing xD

Ne mogu ništa osim da te hvalim Laughing
Ovo je toliko dobro, da skoro ni ne primećujem same reči, prosto se koncentrišem na priču ^^ Kada završim deo imam osećaj ko da su me prekinuli u gledanju nekog mnogo dobrog filma, i samo hoću da se vratim gledanju xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum