Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

Eat, drink and be scary.

+5
♦Bloody♦Mary♦
Cymoril
Unspoken
Rock'n'Roll
.Glow.in.snoW.
9 posters

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Go down  Message [Page 10 of 18]

226Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:52 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

Ja se izvinjavam što prekidam vašu divnu temu za razgovor Razz ali moram da pitam da li je iko od vas gledao film Knight (tako piše, iako sam mislila da je night) and day gdje glume Tom Cruise i Cameron Diaz?
I sad moram da prokomentarišem, stvarno se ne znaju uživo?

227Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:54 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Prije zvuči mutavo! Nmž odmah to znati. On to ne zna zato što se stalno dopisuje sa tobom, možda se i viđa i onda to još nije skontao. Čim se ne čujete neko vrijeme, ako mu je stalo do tebe, onda će on osjetiti da mu fališ. I tražiće da te nekako kontaktira. Znam da je teško, ali probaj par dana da oladiš od njega. Ubićeš sebe sa tim mislima.
I nisam gledala film. A ko se ne zna uživo?

http://www.artworldforum.net

228Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:56 am

Nyx

Nyx
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Pa Keti i taj njen.Razz
Nisam ni ja gledala film.xD
A ovaj,Keti,jesi li ti razmišljala šta bi bilo kada bi se ti njemu sviđala?Znaš,nije baš kao da biste se viđali...=/

229Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 8:56 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

Pa koliko sam skontala Keti i taj njen...
Il' sam ja prolupala načisto

230Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:01 am

Nyx

Nyx
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Da,njih dvoje.

231Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:01 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

A ako je na daljinu, što se mene tiče, batali to. To ne uspjeva, nikako. Ne znam iz ličnog iskustva, ali mi se čini da nije dobro. Postoji mogućnost varanja sa obje strane, a to nije dobro za vezu.
Stvarno ne znam šta da ti kažem. Šta kod da ti predložim, nećeš se poslušati zato što me ne znaš a i zato što da sam ja na tvom mjestu ne bih tebe poslušala. Ja nisam nikog slušala, već sam slijedila svoje srce. Slijedi i ti svoje, možda te odvede na pravi put, a ako ne, onda se sjeti: ono što te ne ubije ojača te!

http://www.artworldforum.net

232Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:02 am

Nyx

Nyx
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

A je l' nam Keti uopšte online?o.o
Ne progovara.

233Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:02 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

samo mi nije jasno kako može biti zaljubljena u nekog koga ne znam lično...

234Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:05 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Jbg. Nzn ni ja. U moje vrijeme nije bio toliko aktivan fejsbuk. Pa valjda će pročitati.
A može ti se neko svidjeti preko slika, ali to nije zaljubljenost, to je čista simatija, koja bi mogla prerasti u ljubav, ako se osobe vide, a može i da se pretvore u potpunu katastrofu.

http://www.artworldforum.net

235Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:06 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

Haha, kako si to rekla "u moje vrijeme" xD

236Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:09 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Hmmmmm
Mama je naišla. Am. Nema veze što je na daljinu. On je takav tip....ne bi me prevario. E da, nekada je on silovao razgovore (npr. kad ja napišem ,,da" ili ,,ne" u poruci, on bi uvek našao novu remu), a sada to više ne radi :S

237Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:11 am

Nyx

Nyx
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Možda ima (ko zna gde sam to pročitala XD) strah od vezivanja.Znaš,uplašila si ga sa svom tom pričom o zaljubljenosti.
Zezam se.xD
Ko će ga znati.Boys are weird creatures.:S

238Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:11 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Možda ima (ko zna gde sam to pročitala XD) strah od vezivanja.Znaš,uplašila si ga sa svom tom pričom o zaljubljenosti.
Pa moguće. Ali sve se promenilo nekako :S

239Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:15 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

E Ivana, nemoj misliti nešto loše. Nisam toliko stara, ali Nikola i ja smo se počeli "muvati" oko 3 -4 razreda osnovne.
Keti: Možda se umorio. I jedan savjet od mene, koji sam sa teškom mukom naučila: "Ne vjeruj muškarcima" Nikad ne znaš šta ima sve može proći kroz glavu. E ovo što pričam, ne mislim da je moj momak takav, ima i on neke svoje bubice (valjda). Bitno je da ne vjeruješ nekome dok ga dobro, jako dobro ne upoznaš. To zna biti bolno.
A za taj strah, umalo da zaboravim, momci se boje da kad se vežu za jednu curu, misle da neće biti više privlačni i da neće moći naći dr, a da će ga ta njega prevatiti i td. Ovo sam sve čitala, kao naučno dokazano. Rolling Eyes

http://www.artworldforum.net

240Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:17 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

O bože xDD
Šta sad da radim?

241Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:19 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

Ali ipak mislim, koliko god oni bili čudni, nisu čudniji od nas "žena" xD

242Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:20 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Slažem se xDDD

243Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:22 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Ništa. Smiri se, opusti se. Uživaj u životu. Ljubav, ako je prava, će sama doći. A sa njim budi prijatelj. Ako imate mogućnost da se nađete, nađite se, možeš ga i ti prva pozvati nije problem. A kad baš budeš pucala od ljubavi, fino mu, uživo, reci šta osjećaš prema njemu. Priča je uvijek najbolja, ali ona uživo. Ne preko neta.
Nisu čudniji od nas, ali se malo teže prilagođavaju i nemaju neke lude misli ko mi. Oni vole da čvrsto stoje na nogama. I neki ne žele reći svoje mišljenje iz razloga što se boje da ih cure ne ispale. To je za njih katastrofa.

http://www.artworldforum.net

244Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:23 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

Nisam očekivala da daješ tako dobre ljubavne savjete Željka Smile

245Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:24 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Ja njega da ispalim?0____o
On zna da sam zaljubljena u njega već dugo. A kad sam mu to priznala, počeo je o nekim koncertima x.X

246Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:26 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

A jeste iz istog grada?

247Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:27 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Prošla sam puno toga, za ovoliko malo godina Rolling Eyes
Uglavnom sam puno čitala na netu, jer želim ući u psihu ljudskog uma, pogotovo muškog. Bila sam povrijeđena mnogo puta, i ne želim da mi se to o5 desi. A ni Keti - zato što Dragana kaže da smo jako slične. S toga, šta vam treba, slobodno pitajte, rado ću vam pomoći.
Čekaj Keti, kad si mu rekla da ti se sviđa, on je promijenio temu?

http://www.artworldforum.net

248Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:31 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Da, 'ladno je počeo o nekom koncertu Rammsteina.
Ne, upoznala bih ga do sad sigurno....iz BG je, što znači da nas dele 3 sata.

249Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:33 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

A odakle si ti?

250Eat, drink and be scary. - Page 10 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:34 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Ako je odmah promijenio temu, onda mu se ne sviđaš, a nije htio da ti to kaže, da te ne bi povrijedio, jer si mu dobra kao drugarica i ne želi da izgibi to prijateljstvo. Možda te na kraju i zavoli. Ali trenutno, ništa... Jbg. Probaj malo da oladiš, da se malo skonta. A koliko je stariji od tebe?

http://www.artworldforum.net

Sponsored content



Back to top  Message [Page 10 of 18]

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 18  Next

Similar topics

-

» Scary Movie

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum