Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

Eat, drink and be scary.

+5
♦Bloody♦Mary♦
Cymoril
Unspoken
Rock'n'Roll
.Glow.in.snoW.
9 posters

Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Go down  Message [Page 11 of 18]

251Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:35 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Kraljevo.

EDIT: Meni je to bilo jaaako detinjasto što je napisao. Rođen je u julu 95 a ja u novembru 96 (još jedna žurka, jelte)

252Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:37 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

Da, to je stv. bilo bezveze od njega.

253Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:38 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Axa. Kog novembra? A to je još početak. Čekaj da malo godine prođu, da malo narastete... I meni je u tim godinama bilo sve spetljano...Kad se samo sjetim... Pričekaj da prođe par godina, do tad se družite.

http://www.artworldforum.net

254Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:38 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Čekaj, da ja čekam godinama?x__X
19og nov.

255Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:41 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Ne godinama, 1- 2 god. Nikola i ja smo tek ozbiljno počeli odati krajem mog osmog razreda. Ne može to biti tako brzo. A ko zna, možda mu se sviđa neko, ali si mu ti jako draga i ne želi da te izgubi. Njima treba vremena da srede svoja osjećanja. Bitno je da si mu rekla svoja osjećanja, ostalo je na njemu.

http://www.artworldforum.net

256Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:42 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Znam da mu se ni jedna ne sviđa. Ne smem vam reći zašto, ali sigurna sam.

257Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:44 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

A mogla bi se ti Željka nama još malo udati Razz (šalim se xD)

258Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:45 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Ako ti tako misliš... Onda dobro. Rekla sam ti, moraš naučiti biti strpljiva. A ti ako ne možeš, uzmi kidnapuj ga i sveži ga negdje i reci mu da se nećete mrdati, tj. da ga nećeš pustiti dok se ne zaljubi u tebe...
Nikola i ja se vjenčavamo čim završimo sa školom...

http://www.artworldforum.net

259Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:46 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

Sa srednjom školom ili sa fakultetom?

260Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:46 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Mogla bi! Ako bi bio party na AF....

261Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:47 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Ok, ČEKAĆU -.-
Ali šta sve može da se desi dok ja čekam....ne želim ni da mislim.

262Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:49 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Pa nzn... Vidjećemo, najvjerovatnije poslije fakulteta. Rekoh ti, Keti, uživaj u životu. Kad budeš sa njim, nećeš moći. Veza je veza, neke stvari ne možeš raditi. I najvažnije je da slušaš svoje srce.

http://www.artworldforum.net

263Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:50 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Kakve stvari ne mogu raditi? Pazi, ako budem čekala, može da nađe devojku 6

264Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:50 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

Haha, i ja sam odma' pomislila na žurku na af-u kad je spomenula vjenčanje.
A tako se i meni sviđao jedan, stalno smo se dopisivali... i kasnije sam mu rekla da mi se sviđa, on je rekao (ne bukvalno tako ali je rekao) da se ja njemu ne sviđam i ja sam se pomirila s tim. Prestala sam mu se se javljati na chatu i zaboravila na njega i onda se on meni stalno javljao i sad se redovno dopisujemo. Družimo se al mi se više ne sviđa i eto :D

265Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:51 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Nije ti se sviđao baš ovoliko.....

266Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:52 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

Hm, pa ne znam... Bila sam zaljubljena u njega, baš... ali čitav ljetni raspust se nismo ni čuli ni vidjeli, pa je to valjda bilo dovoljno.

267Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:53 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Kad je to bilo?

268Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:54 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Rekla sam vam. Dok juriš za njim, nećeš ga stići, okreni mu leđa i sam će ti prići. A ako nađe dr Keti, onda mu se ti ne sviđaš. Možeš o5 sa njim razgovarati i reći mu šta osjećaš prema njemu i hoćeš da ti on kaže šta osjeća on prema tebi, jer hoćeš da znaš na čemu si. Imaš i tu opciju.
Ima jedan stih, ide nešto... Joj nmg se sjetiti, uglavnom, ako ga pustiš, a on ti se ne vrati, onda nikad nije bio tvoj, a ako se vrati, onda će uvijek biti tvoj.

http://www.artworldforum.net

269Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:56 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Dok juriš za njim, nećeš ga stići, okreni mu leđa i sam će ti prići.
Je l' ovo s nekog fenserskog statusa, keve ti? xDD

270Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:57 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

To je bilo ove godine, ne znam tačno od kojeg mjeseca, možda od marta. Onda smo bili i na exkurziji zajedno (nakon što sam mu rekla da mi se sviđa) i družili smo se, u diskoteci stalno bili zajedno i on mi se sviđao još uvijek. I, taj dan kad smo se vraćali s exkurzije, a bili smo zajedno u busu odjednom čujem kako on ima curu (neku likušu što je bila s nama na exk. al ne u istom busu)...
Bilo mi je teško, ali sam pod svaku cijenu odlučila da se moram odljubiti od njega jer šta mi vrijedi ako se ja njemu ne sviđam?
I eto, upravo mi se javio na fb-u xD

271Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:58 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Nije, to su mi drugarice govorile kad sam bila- pa nisam bila sa Nikolom. Ja ti ne ganjam te statuse. Ode ja sada. Ode igrati neku igricu. Aj pitajte ako vam još nešto treba, pa da bježim.

http://www.artworldforum.net

272Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 9:59 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Oke, kako ti se sve ovo čini?

273Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 10:00 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

To sa tobom i tim sa A?

http://www.artworldforum.net

274Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 10:02 am

Unspoken

Unspoken
Pisac
Pisac

haha, stani žibje znam ti ime xD

275Eat, drink and be scary. - Page 11 Empty Re: Eat, drink and be scary. Sat Oct 30, 2010 10:02 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Aleksandrom xD
Dap.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 11 of 18]

Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Similar topics

-

» Scary Movie

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum