Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

Eat, drink and be scary.

+5
♦Bloody♦Mary♦
Cymoril
Unspoken
Rock'n'Roll
.Glow.in.snoW.
9 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Go down  Message [Page 3 of 18]

51Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 8:06 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

E ja sam definitivno pogubljena. Čitam totalno nešto deseto....

http://www.artworldforum.net

52Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 8:08 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Šta deseto?

53Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 8:08 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

e draga moja željka...a keti to nije ništa(nisam se suzdržala)
nemoj da ti dajem neke druge ideje al to sam i ja radila...samo ne slovo nego zvijezdu -.-

54Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 8:10 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Zju. Ovo postaje emo forum :O
Što zvezdu?o.O

55Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 8:18 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

što zvjezdu? o.O

Keti: ma nije.... xDDD.... već zbog momka....


e idem gledati naruta...
ali ću ostati 'ođe "na online"..... xDDDD

http://www.artworldforum.net

56Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 8:19 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

A o.O
Lude smo sve tri. Samo ti si normalna ovde...

57Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 8:33 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

ma zvijezdu, jer volim zvijezdu kao znak...inače bi ružu al puno posla i zabrljala bi nešto..al se nije primilo -.-
i ja sve vrijeme gledam naruta, al ostajem naonlajn sve vrijeme..ajme sasuke je u 84-oj presladak(naravno kad ima 6 godina)

58Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 8:35 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Ja slovo A....što zvezdu, šta ti to znači? Za mene A ima posebno značenje depressive2

59Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 8:35 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Zju, koji je kod ovog smajlija koji sam stavila...:O

60Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 8:37 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

depresive2
pa ja se sa zvijedom potpisujemmm 9

61Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 8:39 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Narcisu :O
A gde se tako potpisuješ?

62Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 8:58 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Zanemariću sve gore napisano,jer nisam baš nešto najbolje razumjela. Od sada ću sve kontati. E šta sam napravila... Onu igricu što sam skidala 4h, ona je na španskom!!! I sad sam pogubljena... Ima li iko nekakvo rješenje?

http://www.artworldforum.net

63Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 9:01 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Ja ne'am. Ne igram igrice xD
Oke, šta ti nije jasno?xDDD

64Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 9:02 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

postoji li negdje opcija da promijeniš jezik?

keti:narcis nego šta xDD
pa gdje god se treba potpisati ja se tako potpisujem...postaviću i sliku jednom..da vidiš

65Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 9:04 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Aj dobro :D
Pazi....eat, drink and be SCAR(Y) :DD

66Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 9:06 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

da,da...tajno značenje..

67Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 9:08 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Emo četić xDDDD
Šlogirala sam se kad sam videla.

68Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 9:11 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

ja još mrzim emo..(nadam se da nisi emo xD )

69Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 9:15 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Ne volim ih ni ja, ali mi Beti kaže da sam takva xDD
Ja više volim goth stil

70Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 9:17 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

I ja mrzim emo!!! I volim gotik stil. I Dragana mi uvijek kaže kako razmišljam ko ti, volim iste stvari ko ti i td... Nmž se promijeniti jezik -.-"
A snalazim se nekako, znam nešto pa mi ide.
Šta vi zanimljivo radite?

http://www.artworldforum.net

71Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 9:19 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

Koji jezik? I meni reče da smo iste u inkutiji xD

72Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 9:22 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Na španskom je igrica. Ma nije to toliko problem, samo se trebam naviknuti. I tako mene Dragana zna ispametiti kako ti i ja isto razmišljamo.

http://www.artworldforum.net

73Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 9:23 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

A što sve ličimo?

74Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 9:31 am

♦Bloody♦Mary♦

♦Bloody♦Mary♦
N&Ž
N&Ž

Volimo plavu i sivu boju, te gotik stvari. Nzn šta još. Kad dođe, pitaćemo je. A i vljda na isti način mislimo. Ma nemam pojma, kad dođe, pitaćemo je.

http://www.artworldforum.net

75Eat, drink and be scary. - Page 3 Empty Re: Eat, drink and be scary. Fri Oct 29, 2010 9:32 am

Cymoril

Cymoril
Taiteilijan
Taiteilijan

E da, i meni je rekla za plavu i sivu i za goth i za seckanje i da ne umemo da objašnjavamo xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 18]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Next

Similar topics

-

» Scary Movie

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum