Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

Ptica zloslutnica - komentari

+2
Cymoril
Nenemusha
6 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 6 of 7]

126Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Fri Nov 26, 2010 10:27 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Hvala ti na iscrpnom izveštaju Laughing Tja, jbg, atomosferu u središtu treba osetiti... Ali ili je kod tebe malo haos, ili sam ja tu malo omanula, tako da je atmosfera malo promakla, ali nema veze, bitno je da se priča nastavlja Smile

Videćemo koga ću da ubijem i da l ću da ubijem i da l ćeš da plačeš Twisted Evil Ali ako ne plačeš, good for you Laughing
Pa većina imena koja sam koristila su stvarna, našla sam ih po nekim starim imenoslovima, ne bi verovala kakva sve imena postoje XD

Ajd' idemo dalje sa nastavkom, mislim da te fine avanture čekaju sada... Pa kad stigneš da pročitaš, pročitaj Smile

127Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Fri Nov 26, 2010 11:05 pm

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Ja sam smao jednom nad knjigom plakala....
Rekoh, najverovatnie ću da se naljutim... Ako , na primer, ubiješ Ratomira... Pogotovo što ovde mogu da iskomentarišem svoju ljutnju Razz

Što se atmosfere u Središtu tiče... Ne znam, možda se nisam dovoljno unela.
Rekla sam već ranije, kada sam čitala onaj deo kada su se opraštali tamo pred bitku... Prosto sam mogla da 'čujem' kapiju kako škripi, i mrtvu tišinu...
Tako da ne verujem baš da si sada omanula sa opisima ako baš tamo nisi.
Verovatno je tada bila tišina ovde kod mene...



Čitam daljeeee...


– Smrti, spusti ruku, predlog se odbacuje – smrknuto će Grom i Smrt spusti ruku nazad na sto, namrštivši onu jednu obrvu.

Možda je ljigav ko gušter, ali je mnogo smešan lik! (Smrt) xD
I... Trka počinje. Ko će pre stići do Vučijih planina?





– Nadam se da si spreman, Smrti... – smeškala se Ptica dok su ona i njeni saveznici stajali okupljeni nad ogledalom Suđenica. Voda, Zemlja i Vazduh nemo su pratile sliku crnih konjanika koji jurišaju ka Vučjim planinama.
– Ako se ovo izjalovi... – promrmlja Smrt nesigurno ali ona ga prekide:
– Ne brini. Ne može krenuti naopako.
– Ne bih bio tako siguran na tvom mestu.
– Veruj mi, Smrti, ovo će biti dobro – lice joj je postajalo sve ozarenije – Sem toga, dok su nam Suđenice prepuštale ogledalo, Sreća mi se nasmešila. To znači da je bar danas na našoj strani.
Smrt ne odgovori ništa ali je osmeh koji mu je prešao licem govorio mnogo više od reči.

Oni NE ZASLUŽUJU da im se bilo šta dobro desi -.-
Ludaci.

Prva poruka-gotova.
Drugu ću malo kasnije, pa ću eiditovati poruku Wink

Sada jeeee... 11:05 AM

128Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Fri Nov 26, 2010 11:08 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

E, baš brzo čitaš, majke mi XD Drago mi je da ti se sviđa Smile Videćemo kako će druga da ti se dopadne Laughing

Uuuu... Nešto imam osećaj da ćeš gadno da se naljutiš na mene XD Ma, šalim se, sad će već radnja brže da se razvija, tako da ti neću dati prostora za bes Smile

129Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Nov 27, 2010 12:31 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Aha, užasno brzo čitam xD xP

Sad ću da vidim drugu poruku.


Ognjanu je sam prizor Ratibora sa buketom cveća neverovatno zabavljao.

I mene neverovatno zabavlja xD
Kakva slika..... xD

Ratibor i Belovuk stići do kolibe pre njih - upravo je bila ugašena.


Zloslutno...
'Ubila si' Jakšu znači...
Um, nmgu ovo da sklopim da ispadne normalna rečnica.
Neko je morao da umre, to je važno za razvoj priče..
A on i nije tako nekako... Glavniji lik.
Pa, dobro.
Ajd dalje.



Ubićeš Ratibora, zar ne?
-.-
Osećam da hoćeš...
A onda će Život i njegovi da pobede, i Ratibor će da se vrati zbog onog dogovora koji su Smrt i Život sklopili...

?


130Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Nov 27, 2010 1:52 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Haha, nemoj sad Bety da dođe da pročita sve, onda neće hteti više nikad knjigu da takne XD

Sve ćeš da vidiš šta će da se desi, ali recimo da si na ok putu :D Nisam ja uopšte nepredvidiva, ali se nadam da sam barem zanimljiva XD

131Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Nov 27, 2010 3:16 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Zanimljava-jesi.
No worries there.

Uf vadila sam krv danas. Kucanje odjednom boli xD
Nastavaaaaaak.

Voda i Ptica zagrliše Smrt i pridružiše mu se u pevanju

Smrt peva?! xD
Neverovatno dobra fora! xD
A. Sledeća rečenica sve objašnjava xD

Koliko je sada žalio što nije govorio sa njom više, što je nije češće grlio, što je uopšte ikada skretao pogled sa nje.


<3 <3< <3

Poljubaaaaaaac <3 <3 <3 <3 <3
Um. Tužno.
Nije fer, nemoj da umreeeeee.
Ima da se naljutim ako ne bude heppy end xD

I evo opet mogu prosto sve da vidim šta se dešava tamo dok se oni opraštaju (tišina je ovde) Predpostavljam da je to. Ili se jednostavno nisam unela u ono u središtu.

Okupi ostale – reče Mudrac užurbano – Mislim da imam ideju.


Dobro, ukapirao je, malo iznenada iz veoma mutne poruke, ali dobro, on je Mudrac.
Bolje bi mu bilo da ima neku mnogo dobru ideju.
Nek isprčkaju nešto, hoću da svi prežive!

Veoma si dobra u opisivanju ovih tužnijih scena.
Prosto sam 'videla' kako se Ognjana raspada....

Razvigor je prilazio kapiji najbržim i najkrupnijim gegavim koracima kojima može ići jedan zmaj

Hehee... Zmajče.
Gegavo zmajče....
Lepo. Nešto skoro smešno u nečemu ovako tragičnom.

JOŠ!
Još, još, još, još,još...
HOĆU NASTAAAVAAAAAAK XD


EDIT:
Zaboravih nešto.
Slušala sam ovo svo vreme dok sam čitala ovaj nastavak.



Baš odgovarajuće, zar ne? xD

132Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Nov 27, 2010 4:35 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Jaw, baš mi je drago da ti se sviđa Laughing Kako smo krenule, do sura uveče prećićeš knjigu do kraja XD

Nabola si pesmu, k'o da si znala šta ćeš čitati, svaka čast XD Ja sam slušala neke malo drugačije stvari kad sam pisala, ali i ovo u popunosti odgovara Smile

Ma, ja ti konstantno pričam da nije smrt tako loš kao što ti misliš XD

A to ko će da umre i da l će da umre... Ne garantujem ništa Smile

133Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Nov 27, 2010 5:33 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Smrt je smešan, ali je ljigav i ima ideje nakrivo.
Ja iz principa ne volim loše likove. xP
Imam ih par izuzetaka, Loki na primer iz jedne knjige Rune, ili Murtag iz Nasleđa.
Ali, to je zato što su oni loši iz ugla ostatka sveta, ali ne i izs vog ugla.
If you get me xD
Nastaaaavaaaaaaaaaaaak.


Odjednom imam snažan dežavau osećaj O.o
Dešava mi se često u poslednje vreme.
Takođe, šta fali da završim knjigu i do sutra uveče?
Onda ću da krenem iz početka da je čitam xP
Da se uživim. Bez seckanja.

Anyway-NASTAVAAAAK

Odgovor na privatnu porku:MORAM DA ŽURIM XD


Dve žene su plakale, grleći se snažno kao da samo jedna drugu imaju, nemoćne da progovore išta pod teretom strašne tuge koja je bila mnogo snažnija od njih samih, dok je crni mač, nakon svih ratova i bitaka kroz koje je prošao, nakon sve krvi koju je prolio i koja se u njega urezala, stajao zariven u zemlji, našavši svoj konačni mir.

Mnogo upečatljivo.
Anywhere više nego da odgovara.
Uhvatila me je manija za ovom pesmom...
Tako mi se slušala, nisam imala pojma zašto, iz čistog neba me je uhvatilo...
Kako se samo savršeno uklapa sa ovim delom priče.
Pogotovo ovo

HAVEN'T YOU WANTED TO BE WITH ME, HAVEN'T YOU LONGED TO BE FREE.

Da nije bio ptica, Orao bi verovatno pocrveneo. Ovako se samo okrenuo na grani, nešto užurbanije i uplašenije nego što bi pravi orlovi to uradili, i tiho promrmljao, ponovo ne pomerajući kljun:
– Naravno da neću da virim

Buhahahahahaha xD
Zamisli to!
I Orao je mnogo dobar.
Laughing Laughing

Oke, za Smrt kažeš da i nije tako loš, a i ajd da se složim, ponekad je smešan do bola, ali PTICA?
Iritira me -.-
Sasvim. Potpuno.
Neverovatno mnogo -.-

Jadan Belovuk.
Grrrrrrrrr -.-
A ove tri, Voda, Vazduh, Zemlja.
Uf, ngmu da se setim čime ih je ono beše Ptica ucenila, ali i one me nerviraju. -.-
Mnogo -.-
A ja inače volim elemente, tako da to govori nešto -.-

Jadna Ognjana.
I jadan Ratibor! Unakaziše ga... Sad A ona sva onako slomljena još da ga vidi takvog...

A šta će sada kad neće Belovukova vojska stići?
*panic in the room*

Čitam drugu poruku ^^

– Orao je u pravu, samo bi ih njihovi Bogovi mogli naterati da napadnu Bezdušne – progunđao je Ratnik mrzovoljno.
Međutim, njegove reči ostale su bez odgovora i on se, nakon nekoliko trenutaka, kada je to shvatio, okrete ka Vatri i Orlu.
– Šta je sa vama? – pitao ih je zbunjeno, videvši njihova lica koja su izgledala kao da upravo doživljavaju prosvetljenje.
– Njihov glavni Bog je Vukovođa, zar ne? – pitala je Vatra Orla polako. Orao, koji je od postanka sveta nadgledao ljude i znao sve o njima, polako ali odlučno klimnu glavom. Osmeh zaigra na Vatrinim usnama:
– A Vukovođa je...
– ... Ratnički bog! – izgovoriše Orao i ona u glas.
Hej! – Ratnik je ustuknuo jedan korak kada su se okrenuli ka njemu sa velikim, zlokobnim osmesima – Ne gledajte me tako! Ma... Ma jeste li vi normalni!? Ne pada mi na pamet! Ne! Stanite!

Crkoh od smeha!
13 Kako nisam ranije videla ovaj smajli?! 13
Odgovara, zar ne?
Mnogo je dobaaaaar.

Ajte bre pokrenite se više!
Spašavajte gaaaaaaaaa (Ratibora)

– Zar Bogovi imaju srce? – Blagoje upita zbunjenim šapatom.
– Mora biti da se i kod njih to tako kaže – odgovori mu Belovuk jednako tiho.

Hahahahahahahahahahha 13

'Mora biti da se i kod njih tako kaže' xD
13

A Ratnik se sav zaneeeeeeeoooo...

– Dobar je – nasmešila se Vatra, kao da se ludo zabavlja – Trebalo bi ovo češće da radimo.

Šta reći?! 14

– Hmm... – ’’Vukovođa’’ se zamisli, a onda raširi ruke uzviknuvši – Dobro! Biću milostiv! Ali samo zato što je danas praznik!

Orao se lupi po čelu ali ne reče ništa.


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA



Dobro! Biću milostiv! Ali samo zato što je danas praznik!

CRKAVAAAAAAAAAM OD SMEHAAAAAAA
HAHAHAHAHA

14 13

Da nije znao da je Ognjana među Bezdušnima i da ima i preča posla od iživljavanja vatrom po logoru Severne vojske, posumnjao bi da je ona imala udela u svemu ovome.

Isto mnogo dobra misao! xD

AAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Opet ista priča:
NASTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK


Malo sam dala sebi oduška sa ovim nastavak.
Hope you don't mind.

134Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Nov 27, 2010 7:22 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

XD XD XD

Ok, par priznanja moram da ti odam:
Prvo, stvarno brzo čitaš, svaka ti čast!
Drugo, hvala ti za ovako iscrpne komentare, stvarno se sva razduševim kad ih vidim Laughing

Ok, za Pticu ( zamalo da napišem "piticu" XD ) stvarno ne kažem ništa, ona jeste đubre xp


Nadam se da se ne ljutiš što ja tebi neću pisati neki dug komentar, ali imam par razloga za to - prvi, nemam mnogo vremena, a ne želim da otaljavam odgovor na onakav komentar XD Drugi, malo mi fali da ti u odgovorima ocinkarim pola preostale radnje, tako da je bolje da ćutim i šaljem ti nastavke silent

135Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Nov 27, 2010 10:14 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Oke Laughing
Nema veze, važno je da ti meni odgovoriš i pošalješ nastavak.
A ja ću iscrpne komentari da nastavim da ti pišem, jer uživam u tome, a ti kad stigneš-isrpno i odgovori! Laughing

Hm, dvoumim se šta da kažem.. I reći ću oba-ja inače nemam problema sa spojlerima, ali onda nekako sama sebi uništim uživanja kada previše saznam, pa mi više nije do čitanja/gledanja tog nečega... A nikako ne umem da odredim kada mi je to PREVIŠE.
Tako da ću tvoju priču jednostavno nastaviti da gutam, da što pre stignem do kraja!

E, dobro, složili smo se da je Ptica ( "pitica" xD) đubre...

Moram da primetim- u prvom odlomku, nigde žena...

Aaa, imam osećaj da mi se ono što sledi neće svideti.

Čoveče, ovi kako se biju xD Opšti boks meč!
Hajde, udari, napred, slomi ga!
Tako, sedi, sedi, ne puštaj gaaaaaaaaaaa xD
Hehe, zanesoh se ja malo xP

PREKRATKO, PREKRATKO, PREKRATKOOOOOO Sad Sad
*sad*
Hoću jooooš...

136Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Nov 27, 2010 8:54 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Pretpostavljam da znam za koga u tom meču navijaš XD

I da, za Bezdušne ( jbt, umalo da napišem "bezušne", koji mi je đavo?! XD ) kažeš "nigde žena"? Žene su njima zadnja rupa na svirali, one su ti u svom "kvartu" grada, apsolutno nisu povezane sa muškarcima kao što ni ne žive sa njima, niti moraju da znaju šta oni u svom delu rade, one su ti svet za sebe Smile

Ne znam da l ćemo danas stići do kraja, pošto dobar deo dana neću biti tu pa ne znam ko da ti šalje XD Ali poslaću ti par nastavaka odmah, tako da... Uživaj Laughing

EDIT: Poslala sam ti u četiri poruke sve do kraja, pošto nam je ostalo manje nego što sam mislila Laughing Uživaj Wink

137Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Nov 28, 2010 12:05 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Bezušne,.... xD
Dešava se i meni to.
Kad previše brzo kucam.
A, da, sad sam se setila (za žene...)
Bilo je to negde na početku valjda rečeno da one žive posebno...

Naravno da se zna za koga navijam!
Pf.

Nastavci, nastavci, nastavciiiiiiiii....

– Ne boli vas ništa od one noćašnje tuče?

Jeda-nula za Groma xD

– Šta bi? – Gromov osmeh polako je nestajao – Povredili ste vilice pa ne možete da pričate?

Dva-nula za Groma xD

– Aha, gospodine ’’Vukovođo’’, tebe sam čekao!

13
Smrt se, iskoristivši trenutak dok Grom nije gledao, isplazi Životu,

Koliko on godina ima?
Tri? 13 13
Mislim da je otprilike 4:0 za Groma xD

I Grom pobeđuje xD
Čitam dalje, moram samo da zalijem kaktusi (nisi to morala da znaš, ali, eto, kuckalo mi se se xD)

Orao im okrete leđa i tvrdoglavo se zagleda u hladan, kameni zid, dok mu se perje na vratu blago nakostrešilo. Stidljivost sasvim sigurno nije priličila ptici veličanstvenoj poput orla ali ovaj Orao ionako nije bio obična ptica.

Jest da je Orao mnogo simpatičan (kao i njih dvoje <3) ali ova podebljana rečnica mi je nekako... Bilo bi bolje bez nje, da se samo okrenuo i nakostrešio. Ili da si dodala nešto drugo da naglasiš da se postideo...

*panic, panic, panic, paaaaaaanic*
Belovuku je bolje da se pojavi pre sumraka.
*panic, panic, panic, panic, panic*
Ali nešto mi se čini da ne bi ti dozvolila da prođe sve tako jednostavno.
Zato

*panic, panic, panic, panic*

– Vide li ti ovo, Belislave? Ovaj sad i sa pticama priča!
– Ništa se to meni ne dopada...


Ne znam zašto, ali meni je ovo toliko smešno.... 13

Oke, Belovuk je stigao, ali Ognjana to ne zna.
Znala sam da nećeš dati da bude tako jednostavno.

*panic*

KRAJ PRVE PORUKE XD

Sviđa mi se što su tako ponosni, i Ognjana i Ratibor. Ja takve likove obožavam.
A Ratiborov otac... Tužnjikavo. Lepo. Tako nekako. Smile
Vorjat zaista jeste razvio oko pola grama mozga više od ostalih Bezdušnih. 'Ajde sada i da ih iskoristi...

te noći igrala je za Ratibora i njegov život, za zajednički život koji ih je čekao nakon ove noći.

8

– Pomozi Varajdi – kratko je dobacio Gedeon Vojratu. Mladić se zbunjeno okrete ka njemu:
– Molim?
– Pošalji svoje ljude da pomognu Varajdinim vojnicima – mirno odgovori Kralj, kao da se to podrazumeva. Vojrat se, dok mu je brada podrhtavala, a ruke već počinjale da se tresu, pomalo izgubljeno okrete ka nekolicini vojnika

Hajde, ISKORISTI to malo mozga što imaš!
I srca.
Ne. Naravno da neće.

Mač ga probode pravo kroz srce i Zavida, zaustavivši se iznenada, pade na već krvave kamene ploče pod sobom.

Neeeeeeeeeeeeee.... Sad Si morala?
Sad

KRAJ PORUKE DRUGE.
Valjda će ceo kom da stane u jednu poruku...
Hm, moraću da preduzmem mere da ga ne izgubim, ako ne može...

... Ratibor izjuri iza Ognjane kako bi je odbranio od dvojice Bezdušnih koji su joj prilazili sa te strane. Njena leđa osloniše se na njegova. Desna ruka joj se savi preko njegovog levog ramena i na trenutak dlan joj pade tačno na Ratiborovo srce.
Nebo i zemlja.

8 aw aw :♥:
Speachless

Uz zaglušujuću tutnjavu, munja raspara noćnu tminu i stušti se ka kapijama Naselja Bezdušnih.

YES!

– Da, Visočanstvo. Ubiću vešticu

Ubiću vešticu, a malo pre su dokazivali da nije veštica...
Kad su ti veštice već iz Kosturnika, mogla bi možda neka druga reč da stoji.
Ali ne mora. Mislim, nije važno.
Samo mi je palo na pamet.

Pa ipak, u jedno je bio siguran - ako Ognjana prizove munju, Život i njegovi izlaze iz ovog Kriznog Stanja kao pobednici. To nije mogao da dopusti

Imam osećaj da će da uradi nešto glupo. ALi, znaš, onako BAŠ glupo. Žestoko glupo.

Znala sam.
Ubila si Ratibora. -.-
Bolje bi bilo da se vrati zbog onog dogovora između Života i Smrti.
Do you understand me?

Super detalj da je Vorjata ubio nož njegovog oca, kad već nisi htela da ga urazumiš Laughing

’’Opklada... Tako mi... Kako sam glup!’’

Nedo šta nego jeste! 'Ajde, trči!

KRAJ PORUKE TREĆE...

– Izgleda da se i sa nama neko poigrava kao što se mi igramo sa ljudskim sudbinama.


E ovo je dobra rečenica! I mnogo dobar kraj! Ne znam šta da komentarišem! Svaka rečenica na svom mestu, svaki događaj na svom mestu...
Samo još da završim poruku...


– ’Ajde sad, matori – uzvrati Život veselo ustajući i uspravljajući Smrt sa sobom – Ispadaj iz ovog budžaka, nije Smak Sveta... mada znam da bi se ti tome obradovao.

Dobri su Laughing

Ratnik - koji nije prestajao da ’’jedino smrknuto lice’’ bocka laktom i začikuje čim mu se ukaže prilika

Kakav opis...
Lepo. Sve je tako leeeeeepooooo....

Ljubav i Vera...
Heheheheheh xD
A, lepo, lepo, lepo, lepo, MNOGO LEPOOOOOO
:♥:

Mnogo mi se sviđa. SVE.
Ovako i treba da se završi Laughing

KRAAAAAAAAAAAJ.
LEPO, LEPO, LEPO, LEPO

MNOGO LEPO


I nije neki konačan kraj, ono, sad je kraj i to ti je to.
Ima prostora Laughing Kraj je ove priče i to srećan, ali osetiš da ima još priča...

Ponavljam:

MNOGO LEPO


Sad mi je žao što je kraj....
Oke, kopirala sam sve u slučaju da ne može da stane u jednu poruku, da ne izgubim komentar, vidi ga što je lep...
I-poslati.

138Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Nov 28, 2010 5:49 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

Sory za spam, al ja mislim da je Anka prevazišla samu sebe sa prethodnim postom..xD

139Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Nov 28, 2010 6:05 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Jest podugačak, zar ne?
Potrudila sam se xD

140Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Nov 28, 2010 6:12 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

Ma ovo je veće od onog spoilera za onu tvoju jednu pjesmu koju sam ja napisala

141Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Nov 28, 2010 9:39 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Anka, svaka čast za komentar, oduševljena sam, slatko sam se ismejala XD Posebno za ono "Iskoristi to malo mozga što imaš!" XD

Mnogo mi je drago da ti se sviđa Laughing Ok, ima i malo zamerki kako ja vidim, ali ništa strašno i nepopravljivo, a to je bitno Laughing Na kraju krajeva, kad se cela knjiga pogleda ( tj, kad pogledam sve one divne komentare koje si ostavljala ) dobro je prošlo Laughing

Moram da ti se zahvalim što si tako divan čitalac i što si tako predano komentarisala sve što si mogla, to mi stvarno mnogo znači, divna si Laughing

Uvek se nekako malo rastužim kad neko završi čitanje moje knjige XD Isto kao što sam bila sjebana kad sam je ja završila, kroz nešto slično prolazim svaki put kad je neko pročita, bukvalno kao da je kroz svako čitanje proživljavam ponovo Smile

Anyway, stvarno mi je drago da ti se dopada kraj Laughing

I da, btw, znam da ima mesta za nastavak, namerno sam tako i ostavila, ali neću pisati nastavke. Volim da ostavim otvorene opcije, da svako može sam da zamišlja šta će biti posle, tako je najslađe Wink

142Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Nov 28, 2010 9:49 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Aha, nego šta ^^
Kada je previše konačno, nekako si tužan što je KRAJ KRAJEVA.
Ovako.. Ima prostora. Mnogo prostora.
A kraj je takoooo <3 <3

Pa, eto, ja volim dugačke i iscrpne komentare na svoja dela, pa što da ih ne udelim i nekom drugom? Kad mi je već zabavno Laughing Laughing

Moram da ti se zahvalim što si tako divan čitalac

Nema na čemu, i ti divno pišeš.
E sad sam stvarno down što je kraj... Sad
Nemaš pojma na kojima sam iglama iščekivala nove nastavke xD
Ima da uzmem iz početka da čitam, garant. Čisto onako. Iz zabave. Sad kad znam kakav je kraj... Laughing

Pa, ne mogu samo da te hvalim, mnogo ćeš se uobraziš xP
Šalim se, samo kažem šta mislim, zamerka ili hvala. A mislim to je samo onako nešto za šta mislim da bi učinilo sam tekst malo boljim Laughing
(na priču nema zamerki, priča je za milion :♥: )

A što se za mozak tiče... Pa, meni se učinilo i ranije da su mu dodelila malo više mozga nego ostalim Bezdušnima. Mislila sam da ćeš da ga urazumiš....
Drago mi je da si se nasmejala. Ja sam crkavala od smeha na nekim odlomcima.
Imaš gomilu citata da to potvrde.
Hm, znaš šta volim da radim? xD
Ima da iščitam sada samo temu za komentare. xD
To je uvek zabavno... xD
Podcetite na neke stvari, dok čitaš komentare... xP
Obožavam to da radim xP

EDIT:

Pronašla sam sad ovo

Ja, zapravo, volim se svoje likove. Postoji samo jedan kog mrzim iz dubine duše, a njega ćete upoznati dosta kasnije...


Mogu li da pogađam koga to mrziš iz dubine duše?
A ako pogrešim, ti mi kažeš tačan odgovor?

Oke, pogađam: malog, odvratnog, bljutavog, što ga je Ratibor svojski prebio, Ističnog kraljića?

143Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Nov 28, 2010 8:50 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Bingo Twisted Evil

Morala bih i ja jednom da se vratim na iščitavanje teme sa komentarima, izgleda da sam štošta odatle zaboravila XD

Imaš još neku pogađalicu a mene? Laughing Da napravimo kviz XD

144Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Nov 28, 2010 8:54 pm

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Nemam.
Ali naišla sam na neke stvari koje su tada spomenula, a tek su mi sad jasne.
Kao, na primer, u nekom komentaru si navela da nisu sva Viša bića na broju...
Laughing

Bingo

Twisted Evil

Šta osvajam za tačan odgovor? Razz XP

145Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Nov 30, 2010 5:36 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Ratiborove rukavice XD

146Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Nov 30, 2010 9:21 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Uuuuu...
Može! xD

Kako ćeš ih dostaviti? xP
Preko Orla? xP

Malo se zezam.
I maaalčice spamujem po temi, čini mi se.
Hope you don't mind.

147Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Dec 01, 2010 9:00 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Naravno da ne, zašto bi mi smetalo Laughing Pa dokrajčila si knigu, i samo zahvaljujući tebi je tema uopšte i živa, sad možeš slobodno da spamuješ po noj kol'ko ti je volja, što se mene tiče XD

Zadužiću Groma da ti ih dostavi preko jedne munje Twisted Evil

148Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Dec 01, 2010 9:22 pm

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

I to može xD
Samo neka pazi gde gađa... Razz
Da ne stignu na pogrešno mesto xP

Oke...
Ima da se raspametujem po temiiiiiiiii xD

149Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Thu Dec 02, 2010 8:03 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Samo se ti raspametuj, ova tema trenutno više i nema mnogo smisla XD

150Ptica zloslutnica - komentari - Page 6 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Thu Dec 02, 2010 8:51 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Oke, onda ću da pričam o jednom strašno bezveze filmu koji sam trenutno odgledala na ScFi kanalu ( a da ne bude baaaaš totalni spam, na kraju je tu neki gavran ili vrana ili tako nešto... pa me evo sad pocetilo na Pticu xP)
Anyway, film ima radnju... Nema je, ustvari, i gledala sam ceo film da otkrijem ŠTA ih to ustvari juri, i na kraju ni to ne pokažu.
Samo ta neka vrana... Ili šta već...
I eto tako xP
Buhahahaha XP Razz Razz

Sponsored content



Back to top  Message [Page 6 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum