Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

Ptica zloslutnica - komentari

+2
Cymoril
Nenemusha
6 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 3 of 7]

51Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Sep 25, 2010 2:13 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Zahvaljujem na komplimentima Laughing

Pa naravno da ga nisam ubila, ne bih to mogla da učinim na početku knjige XD Za dalje ne garantujem... rabbit Ali ne kažem ni da će mu biti nešto albino

Pa to mi je i bio cilj, da ne primetite reči, uspela sam da vas omađijam da preskočite moje stilske greške XD XD XD

Čekamo da sin Beti pročita, ako ima kad Smile

52Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Sep 25, 2010 7:39 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

procitala.....
jbt nisam ni primjetila da me noga boli dok sam citala.... xD
(skontah da ocito imam problema sa kicmom xDD)

"Kao da se Smrt bori protiv samog sebe... "

meni je ovo jedan od naj citata... :♥:


Ne mogu da se setim konteksta, ali ako je to ono što ja mislim u pitanju je sapatnica, to je neko ko prolazi kroz istu "patnju", iste muke/brige kao i ti...
aaaa... kontam... xD
onda jeste ta rijec..... xDD

http://www.artworldforum.net

53Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Sep 25, 2010 9:09 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Kakav nastavaaaaak Sad Tužno... Na neki način...
Ma, tužno uopšteno Sad
Barem meni... xD

Mnogo si dobra... Tako lepo pišeš... Sviđa mi se kojom si jačinom najglasila koliko su Bezdušni u ustvari... To što su... I koliko je to ustvari pogrešno, i koliko ta istina može da ih slomi...

Sviđa mi se... Čisto da kažem još jednom, neće da škodi...

54Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Sep 25, 2010 10:09 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Jaw, hvala Smile Smile Smile
To mi je inače jedan od dražih odlomaka, roditeljski bol je jak kao tema i s tim nisam ni mogla da omašim XD Hvala još jednom Laughing

55Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sat Sep 25, 2010 11:38 pm

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Nema na čemu.
Zaista jeste Sad Upečatljiv je taj nastavak.. Zaista upečatljiv..

A ovaj poslednji... Lep je, ali nisam sigurna baš šta da prokomentarišem xD Sem da kažem da ne mogu da dočekam da deo sledeći... Zbog onog malog Ratomira... Kada im bude pričao... Da vidim baš kako će da objasni xD

56Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Sep 26, 2010 12:05 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

Sedeo je na Ratiborovom krevetu, lica skoro potpuno zaklonjenog prosedom crnom kosom i pogleda uprtog u prazno. U rukama je držao Ratiborov jastuk. Tarilu bi donekle drago što vidi da je Zavida sačuvao prisebnost čak i u ovakvom trenutku ali s druge strane njegov izraz lica je bio suviše mračan da bi izgledao prisebno. Zavida kao da nije ni primetio da je još neko tu. Nije se ni pomerio. Samo je jače stegnuo jastuk u svojim rukama.

cry1

Da, mi smo najsnažniji... Najveštiji koljači, najbolji mesari i ništa više...

ostala sam bez teksta..... Shocked
kako dobro receno.... 14

pokusala sam da izdvojim jos citata, ali ne bih mogla... zato sto bih sve prepisala.... xD


omg ovaj dio sa njegovim ocem je najtuzniji.... cry1
i iako Ratibor nije mrtav..... cry1 cry1 cry1


cek da dodjem sebi... pa cu onda citati ostatak.... xDD


EDIT: procitala....
aw

zasto si bas tu morala prekinuti? evil

http://www.artworldforum.net

57Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Sep 26, 2010 1:40 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Pa, tu mi se završavao taj deo XD

Ali evo vam nastavka... Uživajte Twisted Evil

Drago mi je da sam kod Beti izmamila takav izliv emocija XD Hvala, hvala...
Wolf, hvala i tebi Laughing

58Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Sep 26, 2010 2:04 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

uuu.. idem citati.... xD

a kod mene je tesko izmamiti osjecanja.... xDDD


e da... a jel' ti namjeravas citavu knjigu ovako postaviti? o.O

http://www.artworldforum.net

59Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Sep 26, 2010 4:00 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Prvi zraci jutarnjeg sunca obasjaše starca koji je izgubljeno koračao kroz dubok sneg, devojku koja ga je vukla za rukav pokušavajući da privuče njegovu pažnju, i malu drvenu kolibu koja je, kao da ne mari za sve to, i dalje mirno spavala skrivena u planini.

Ovo je najbolji završetak ikaaaaadaaaa....

Mnogo, mnogo dobro... Lep nastavak, ali najviše od svega ti imaš dara za prekidanje xD Tačno znaš gde da staneš xD

60Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Sep 26, 2010 6:51 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Zahvaljujem Smile Obožavam da držim čitaoce u neizvesnosti Laughing

Bety, nemam nameru da postavljam celu knjigu već kol'ko i na ostalim forumima na kojima sam postavljala - znači, još par odlomaka Wink
Ali zainteresovani mogu da dobiju ostatak preko pm-a ili preko maila... Smile

61Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Sep 26, 2010 9:17 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

Wolf Heart wrote:Prvi zraci jutarnjeg sunca obasjaše starca koji je izgubljeno koračao kroz dubok sneg, devojku koja ga je vukla za rukav pokušavajući da privuče njegovu pažnju, i malu drvenu kolibu koja je, kao da ne mari za sve to, i dalje mirno spavala skrivena u planini.

Ovo je najbolji završetak ikaaaaadaaaa....

Mnogo, mnogo dobro... Lep nastavak, ali najviše od svega ti imaš dara za prekidanje xD Tačno znaš gde da staneš xD


agree...

Osetio je suze kako mu naviru, suze i mnoštvo uspomena. Otvorio je oči da ponovo pogleda tog ubicu pred sobom, tog prokletnika koji ima toliko hrabrosti da dođe ovde i da mu sve u lice kaže. Zagledao se u njegove oči kao da će u ponoru tih tamnih zenica pronaći lica svojih voljenih... Njih kojih više nema...
ovo je fenomenalan dio.....

a posebno
Zagledao se u njegove oči kao da će u ponoru tih tamnih zenica pronaći lica svojih voljenih



nego... ja sam def. jedna od zainteresovanih... xD
a mislia sam kako si krenula, da ces do kraja postaviti... xDDD
i bolje nemoj....
mozda nisi trebala ni ovoliko.... xDDD

http://www.artworldforum.net

62Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Sep 26, 2010 9:22 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

pa, ondaK, zainteresovani da mi jave hoće li na mail celu knjigu, ili na pm deo po deo?

63Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Sep 26, 2010 10:38 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

hm.... jos se premisljam.... xD

(dok vidim sta ce anka xDDD, onda cu odluciti... xDDD)

http://www.artworldforum.net

64Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Sep 27, 2010 12:50 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

A ja sam htela prvo da vidim šta ćeš ti da kažeš... Razz
Pa, ako nećeš da postavljaš dalje, da li bi te mrzelo da meni šalješ ostatak na pm? Onako kako bi postavljala ovde, da nastavljaš...

65Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Sep 27, 2010 7:54 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Ok Smile Obe ćete dobiti na pm sledeći deo, a za kasnije ako se predomslite, recite Smile

66Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Sep 27, 2010 8:03 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

oke....
a ako ti je lakse... posalji sve odjednom....

biraj mail:
Spoiler:

http://www.artworldforum.net

67Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Sep 27, 2010 9:58 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Hvala ti Laughing
Ja sam za sada pročitala samo jedan deo ovoga što si mi poslala... Ovaj prvi, o Višim Bićima... Jer sutra idem u šk ujutru... Ali sviđa mi se Smile Ti odnosi među njima, jako je zabavno čitati ko se sa kim svađa, nagađati zašto... I tako... Zanimljivi su.

Čitam dalje kad stignem Laughing

EDIT:

Aaaaaaaaaaaaa Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
cry1

Pročitala sam do kraja... Sad Sad Tužnoooooo...Mnogoooooo... Sad

On je njoj bio jedino što ima. Ona je njemu bila jedino što ima. Ostalo im je samo da počnu da veruju jedno drugom, a za to je ipak moralo da prođe neko vreme. Vreme koje su njih dvoje naivno čekali.

Opet, neverovatan kraj...
Sviđa mi se priča o Središtu...
I sad kapiram nešto iz predhodnog nastavka. Čestitam ti na tome kako si uklopila sve....

68Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Sep 27, 2010 7:56 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Hvalaaaa Laughing
Šta reći osim... Dobijaš nastavak... Wink

69Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Sep 28, 2010 1:21 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Thank you Laughing

Pa... Ne baš da radost podeli, pre da je svom sagovorniku oduzme i tako ojača svoju.

Jel mi dozvoljeno da kažem da mi se ovaj ne sviđa? Razz
E, da još nešto xD Zamisli kada me je u sred časa nemačkog u školi strefilo koji je ustvari bio plan onaj što ga je Noć predložio xD Zaključite šta želite iz toga Razz
(ja sam zaključila da tvoju priču nmgu da izbacim iz glave xD)

Devojka na vratima kao da nije bila ona Ognjana koju je znao.

Nekako mi 'znao' ovde ne pristaje.. Mislim, on nju ipak ne zna zaista, zar ne?
Jednostavno mi ne izgleda kako treba tu...
Just a thought.

od one rane koju mu je Vojrat zadao.

Zar nije on sam sebe probo Vojratovim mačem?
Question

Prelepo.... Tražila sam da izdvojim neki deo, ali ne mogu! Sve je tako lepo...

70Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Sep 28, 2010 6:56 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Prve dve zamerke prihvatam, ali treća je malo čudna, mislim, kako bi zvučalo " Od rane koju je sam sebi zadao", meni je to nekako... nemam pojma, uvrnuto? Imaš neki predlog?

"Od one Ognjane koju je znao"... u pravu si, možda "koja mu je bila poznata" ? Question

A ono prvo lepo može da se izbaci XD

Drago mi je što ne možeš moju priču da izbaciš iz glave, mwahahaha, ali mi je drago i što si mi našla greške, previše sam počela da narastam k'o kvasac XD

71Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Sep 28, 2010 9:38 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Ne, ček, nisi shvatila xD
Prvo nije bila zamerka, mislila sam da mi se u tom trenutku Smrt kao lik ne sviđa Razz
Znala sam da će ta rečenica ispasti naopako xD
Taj deo je sasvim dobar, odlično ocrtava lika, ali mi se lik ne sviđa xD

A da jednostavno staviš od rane? Ne moraš da ponavljaš ko mu je ranu zadao...
Takođe... Nzm i poznata mi nekako ne stoji o.O Možda nešto na foru 'koja je do sad šetala okolo'
Ne tako bukvalno, ali ne mogu da nađem druge reči, a ovo će ti pomoći da shvatiš šta mi je na umu.... xD
Valjda, da ne ispadne kos a ovom prvom rečenicom xD

I meni je mnogo drago. Tako iz glave ne mgou da izbacim samo najbolje priče Laughing
K'o kvasac? Pa, nije ni to loše... Ako ne narasteš previše..

72Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Sep 28, 2010 12:24 pm

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1 cry1


On je njoj bio jedino što ima. Ona je njemu bila jedino što ima. Ostalo im je samo da počnu da veruju jedno drugom, a za to je ipak moralo da prođe neko vreme. Vreme koje su njih dvoje naivno čekali.

:♥: :♥: :♥: aw 8


p.s. jel' mogu da smisljam korice knjige?
(tj. vec sam smislila.... xDDD)

http://www.artworldforum.net

73Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Sep 28, 2010 9:55 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

XD Šipak, već imam skicu za korice, čak sam platila čoveka da mi to uradi xp Eto ti, džaba sam bacala pare, mogla sam da sačekam da bety pročita, džaba bi ih dobila Laughing

Bety, nastavak ti stiže.
Wolf, da šaljem i tebi ili nisi stigla još da pročitaš ono poslednje?

Ahaaaa, Smrt ti se ne sviđa, a ne rečenica, kapiram XD Smrt je takav, jbg, on samo radi svoj posao... I prilično uživa u tome, zar mu to možeš zameriti XD

74Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Sep 28, 2010 10:15 pm

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

pa nisi bacila pare....
izdace se knjiga sa tim koricama.... (osim ako ja ne smislim bolje xaxaxaxaxa ).....

citacem kad se vratim iz skole.... (:

http://www.artworldforum.net

75Ptica zloslutnica - komentari - Page 3 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Sep 29, 2010 1:48 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Proitala sam i poslednji, ali tek pošto sam prokomentarisala ono gore, pa nisam htela ni da editujem ni da pravim dupli post...
Jadan onaj čovek, glasnik... Zaboravih mu ime. Na tren sam se ipak ponadala da će svi saznati da je Ratibor 'mrtav' xD

Au, na šta će ovi da nalete u Prašini... Ima tu da bude haosa xD

Možeš da mi pošalješ dalje...
Ja prva kupujem knjigu kad se izda Laughing Laughing

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum