Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.

Join the forum, it's quick and easy

Art World
Dobrodošli na forum o umetnosti.
Ako ste ljubitelji bilo koje vrste umetnosti, registrujte se da bismo se zajedno zabavljali ovde.


Admin tim.
Art World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Art World

You are not connected. Please login or register

Ptica zloslutnica - komentari

+2
Cymoril
Nenemusha
6 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down  Message [Page 4 of 7]

76Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Thu Sep 30, 2010 12:17 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Prašina mi je jedan od najdražih delova. Toliko o tome Twisted Evil

77Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Thu Sep 30, 2010 3:02 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Znao je da je za sve to krivo Ognjanino prisustvo. Kao da ga je sprečavala da dela razumno. Poželeo je da uzme konja, okrene se i odjuri što dalje odatle, bilo gde, ali zakleo se Vekoslavu da će ostati i pomoći joj. ’’Možda je to jedina prilika da se iskupim za ono što sam učinio, ne mogu tek tako da je proćerdam samo zato što me ta devojka... hm... šta god.

Ja se ubih od smejanja (tj. keženja) na ovaj deo xD
Pogotovo ovo podebljano...

– Šta to radiš? – pitao ju je. Devojka ga ni ne pogleda već samo mirno odgovori:
– Pratim vetar.
– Kako to misliš?
– Jednostavno. Pratim ga.
– Zašto to radiš?
– Zato što moram.
Svaki njen odgovor bio je izrečen jednakim hladnim, ravnodušnim i pomalo tajnovitim glasom. Ratibor odmahnu glavom:
– Ne razumem.
– Nisam ni očekivala da ćeš razumeti.
Osetio se uvređeno. Istog trenutka odustao je od zapitkivanja i obećao samom sebi da više neće da progovori s njom. Više nikad. Dobro, možda ipak do trenutka kad ona sama ne bude želela da razgovara sa njim

Isti slučaj xD
Kez od uva do uva xD Mnogo su dobri ovo voje, Ratibor i Ognjana xD
Svaka čast...

78Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Oct 03, 2010 5:25 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

joj, ja ti nisam poslala nastavak, a bila sam ubeđena da jesam.... I još se pitam kako tako dugo čitaš jedan nastavak XD
E, hvala... ja ih obožavam oboje Laughing

79Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Oct 03, 2010 5:30 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

jao ja nemam vremena da citam... cry1

http://www.artworldforum.net

80Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Oct 03, 2010 5:39 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Super su oboje, a zajedno su genijalni xD
Joj, koliki nastaaaavak si mi poslala... Ali ako ti kažeš da tako mora onda mora. xD
Ima odma da krenem da čitam Razz

EDIT:

O.O
Zapliću se stvari...
Koliko Viših bića ima ukupno? Mrzi me sada da vrtim da brojim xD
Živo me zanima kako ćeš sad da ga spaseš (Ratibora)
Nema zamerki. Laughing

81Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Oct 03, 2010 8:32 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Vidiš da nisam mogla da skratim, da sam skratila to bi samo tebi otežalo čitanje Wink
Kako ću da ga spasim? to mi je jedan od najdražih delova Laughing Ali nakon toga kreće sve zaplet za zapletom... Twisted Evil
A Viših bića ima... hm. Čekaj da prebrojim ja XD Mislim 14, ali nemoj mi verovati mnogo XD

Beti, bez brige, neće ratibor pobeći XD

82Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Oct 03, 2010 8:56 am

.Glow.in.snoW.

.Glow.in.snoW.
Fangbanger
Fangbanger

bolje bi mu bilo da ne ide nigdje....

jbg... kad sam sad pocela uciti... xD
(više ću poluditi od "Strukturne blok šeme automatskog upravljanja"... -.-
ili 1001011110111010101000011010.... jbnih jedinica i nula.... -.-""")

http://www.artworldforum.net

83Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Oct 04, 2010 12:52 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Ja sad imam vremena za čitanje (ustvari, ja uvek imam vremena za čitanje, ali ga sad baš imam zato što) ne idem u šk ovih par dana... Ali, kada budem morala da prepisujem i hvatam korak sa ostalima, ne mogu da obećam Razz

Inače lep nastavak, i da vidim zašto je onaj morao da bude onoliki... Da si ga prekinula ranije žalla bih se što si ga prekinula. Bolje da je ogroman Razz

samo u iscepanoj košulji, koja je bila toliko iscepana da teško da se još uvek mogla nazvati košuljom.

Ovde mi isto nekako ponavljanje 'u iscepanoj košulji' i 'koja je bila toliko iscepana'
Možda ovako nekako bolje da zvuči 'u košulji koja je bila toliko iscepana da teško da se još uvek mogla nazvati košuljom'...

Nzm.

I još nešto... DALJE?! xD

84Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Oct 04, 2010 1:54 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Slažem se sa kritikom za onu iscepanu košulju Smile Idemo dalje Laughing

85Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Oct 04, 2010 3:45 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

I još dalje xD
Dovoljno si me mučila, mogla bi da me pustiš da vidim kako ćeš da ga spasiš Razz
Kladim se da će da bude spektakularno Razz

Ptica mu se ne sviđa, dosada mala -.-
Nervira me kada neko ne može da prizna da je pod a) izgubio pod b) pogrešio.
Čekaj, znači njih je 14 (otprilike xD) ali dok se Zemlja i Vazduh nisu pridružile njih 8 je učestvovalo u Kriznom stanju? 4:4?
Dobro, shvatila xD
I Voda, stvaaaaaarno. -.- To isto ne volim. Da je neko spreman na sve samo zato što na primer, se ona i Vatra ne slažu. Bah, iritira me...

Gutam ovo ko žedan vodu xD

86Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Oct 04, 2010 6:38 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Mali spoiler: nisu sva više bića na broju. Kasnije o tome.

btw, kad bih ti poslala ceo deo sa spašavanjem Ratibora, to bi zauzelo mnooooogo prostora pošto nam sledi bašbašbaš uzbudljiv deo koji nije mali, ali naravno - dobijaćeš ga u delovima 11

Volim kad čujem da se moja knjiga nekom dopada Laughing Hvala ti još jednom što čitaš sve ovo Laughing

87Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Oct 04, 2010 8:28 am

Rock'n'Roll

Rock'n'Roll
Art Disaster
Art Disaster

Hej, hoćeš moći meni slati neke dijelove kada se akanim da pročitam do kraja...pošto nemam baš vremena al čim završim ove četiri knjige što trenutno čitam...NE lažem, 3 knjige onda ću se baciti na tvoju..

88Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Oct 04, 2010 11:58 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Ok, samo javi kad budeš htela da ti šaljem, i slaću ti Smile

89Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Tue Oct 05, 2010 2:55 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

– A sad?
– Smrti, prava si dosada...

Slažem se svim srcem sa ovom rečenicom xD
A ti delovi kada se njih dvojica raspravljaju pravi su kontrast svim ovimm drugim delovima koji su tako zapleteni i tako ozbiljni.
Sve u svemu govorim ti da mi se mnogo sviđaju! Prosto mogu da ih zamislim kako se dure, ko dva klinca xD

90Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Oct 06, 2010 7:52 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Daaaaa, viša bića su prava deca... xp to je jedino što valja kod njih XD
Sad ću da proverim gde smo stali, pa ti šaljem nastavak... Smile

91Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Oct 06, 2010 10:28 pm

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

To vidim xD
A ti si ih stvarno ubola, sa svim tim detinjastim.. Prohtevima? Načinom ponašanja...

Isto tako i ovaj nastavak. Dobro opisano. Jadna Ognjana (zbog onog šamara i svega...)

92Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Oct 11, 2010 12:35 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

E, izvini što tek sada odgovaram, fax, znate kako je XD Verovatno ću sve ređe svraćati, ali gledaću da ne pravim prevelike pauze... Stiže nastavak, uživaj :D

93Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Thu Oct 14, 2010 4:11 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

E, više i ovaj nastavak da pročitam!
Sitoh, konačno!
DALJEEEEEEEEEEEEEEEEE...
Morala sam xD
Inače, dopada mi se.

Kreteni pijani majmunski -.- (ovi Vajradovi ljudi)
Odvratni su, svi do jednog -.-
Gade mi se.
Jadna Ognjana Sad

Šta sad, šta sad, šta saaaaaad?! xD Kako će da se spase?
Daljeeeeeeeeeeeeee...

EDIT:

Naravno da sam nešto zaboravila.
Početak ti je dobar sa Belovukom ovim (dobro sam zapamtila ime zar ne? mnogo mi se sviđa ime!) samo me je malkice zbunio xD Jer nisam mogla da se setim najbolje prošlog nastavka. Potrajalo je dve ili tri sekunde dok nisam shvatila da je on nov lik xD
Mnogo je dobar ovaj deo

Mnogi ne bi doživeli dan svoga krunisanja - sasvim slučajno bi pali sa litice dok su šetali sa svojim mlađim bratom ili bi se nekom od bližih rođaka omaklo da sipa otrov baš u vino budućeg Kralja. Tako je bilo otkako je Severna Kraljevina postojala i verovatno je Belovuk bio jedan od retkih kojima se to nije dopadalo, i koji je smatrao da time na vlast ne dolazi najveštiji i najsnažniji nego najpokvareniji i najgori. Nadao se da će, ako doživi svoje krunisanje i postane zakoniti Kralj, on sam i njegova deca prekinuti tu tradiciju. Nažalost, snovi najviše vole da iskliznu upravo onda kad čovek pomisli da ih je čvrsto uhvatio.

Podebljan italik deo: kakva rečenicaaaaaaa 12 aw

94Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Oct 20, 2010 10:18 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Eeeee, evo me... U velikoj sam gužvi, pa neću na netu biti baš mnogo često, ali gedaću što češće da svraćam...
Ne mogu sad da te ostavim ovako, bez daljeg nastavka XD Šaljem dalje, drago mi je da ti se ovo dopalo :D

95Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Oct 20, 2010 10:43 pm

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Nastavak, nastavak, nastavaaaak.
Heppy. Mnogo sam heppy.
Lep nastavak :D
Imam osećaj da će Vajrad da im zagorča život -.-
???

96Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Sun Nov 07, 2010 8:54 pm

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Eeeee, evo me, nisam dugo imala net, tek sad mogu da pošaljem dalje XD Varajda da im zagorča život? Uuuu, ima njima ko da zagorča život, gomilu ih ima XD Šaljem dalje, izvini što si čekala Smile

97Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Mon Nov 08, 2010 2:19 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

Ma znam da ih gomila ima, kažem da imam osećaj da će on da im se pridruži xD
Da budem preciznija Smile


Na dobrom ste putu, dame i gospodo. Tek pet dana Kriznog Stanja, a vi ste već uvukli dve velike vojske u sukob – a onda dodade ironično – Ako za mesec dana ne zavadite ceo Svet, biću duboko razočaran.

Sviđa mi se ovaj deo xD Stvarno su se zahuhtali.

Ionako je svo vreme proveo pričajući vojnicima kojekakve priče o planinskim vilama, krilatim ratnicima, a ubeđen sam i da sam načuo jednu gde se pojavljivala neka čarobna krava ali nemoj mi verovati.

Čarobna krava, e ovo je pravi biser! Laughing

Sviđa mi se Belovuk... I Zvezdana...
Sad ću samo da sednem strpljivo i sačekam dalje Laughing

98Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Nov 10, 2010 4:47 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

Drago mi je da ti se sviđa Smile Šaljem dalje Smile

99Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Wed Nov 10, 2010 9:48 am

Warrior soul

Warrior soul
Werewolf
Werewolf

AAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xD
Našla si gde da staneeeeeeeeeeeeeeeeeeš.
Mada, mislim da ti je tekst bio predug za PM xD
Jer PM mi se završava

'Noć se tržao očajni'
Tu fali bar 'čki' čini mi se.

Inače-
AAAAAAAAAAAAAAA

Više bića su pravi ludaci.
I takvi manijaci.
A ti imaš dara za... Tok bitke. I taktike koji primenjuju.

E, da, jel sam se setila da kažem
AAAAA
Oću dalje?! xD

100Ptica zloslutnica - komentari - Page 4 Empty Re: Ptica zloslutnica - komentari Thu Nov 11, 2010 11:52 am

Nenemusha

Nenemusha
Forgotten Fairytale
Forgotten Fairytale

U bre, ja ti poslala ceo odlomak, samo ga je preseklo XD ŠAljem dalje, samo da proverim gde sam stala...

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 7]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum